Klaipėdos Aditės RK

Delfinų terapija - Lietuvos vaikams

2018-12-06 | Paskelbė: simona.sliogeriene « Atgal
Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Palangos RK, Mažeikių RK, Mažeikių klubas „Liberta“, Plungės RK ir Klaipėdos Senamiesčio RK bei dovanojo penkiems vaikams su negalia draugystę su delfinais. Klubai padengė ir dalies šeimų pragyvenimo išlaidas Klaipėdoje.

Dviejų savaičių stovykloje „Delfinų terapija – Lietuvos vaikams“ vyko intensyvūs praktiniai - terapiniai užsiėmimai, kuriais šeimos labai džiaugiasi. Viena jų socialiniame tinkle FB komentavo: „Iš visos širdies tariame AČIŪ savo sūnaus Nojaus ir savo vardu. Iki šiol gyvename prisiminimais, tai ką išgyvenome tas dvi savaitės žodžiais neišsakyti :) Linkime Jums sėkmės tolimesnėse veiklose :)“ (cit. K.Šimanauskienė, www.facebook.com/rotaryklubasadite/).

Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems klubams prie projekto ir kviečiame seses, brolius rotariečius aktyviai jungtis šios stovyklos rengimui ateinančiais metais.

Plačiau šioje nuorodoje.

© Neringos ir Vidmanto Girdvainių nuotr.