Klaipėdos Aditės RK

Dovana Klaipėdos tuberkuliozės ligoninei

2014-04-14 « Atgal
Balandžio 10 d.  TUB ligoninės vaikų skyriui įteikta mūsų klubo, Norvegijos RK „ Bearums Verk“  ir „Senamiesčio“ rotaract klubo dovana: 4 daugiafunkcinės lovos ir 2 šaldytuvai nupirkti už 8400 litų sumą.
RK „Aditė“ bendradarbiavimas su ligonine prasidėjo prieš daugiau nei dešimt metų, kai  sesė  Raimonda Čejauskienė užmezgė  kontaktus su Norvegijos rotary klubo  „Bearums Verk“ rotariečiais. Norvegai išreiškė norą bendradarbiauti ir finansiškai prisidėti  prie klubo „Aditė“ pasiūlyto projekto. Nuo tada broliai iš Norvegijos kasmet, jau keturioliką metų, skiria lėšas TUB  ligoninės vaikų skyriaus ligoniukų Kalėdinei šventei organizuoti ir dovanoms nupirkti.
Per šiuos metus klubų bendromis pastangomis buvo atnaujinta ligoninės kiemo vaikų žaidimo aikštelė, padovanoti kompiuteriai, nupirkta žaislų, knygų ir kt. Prie projekto prisijungę rotract klubo nariai, ėmėsi Kalėdinės šventės ligoninės vaikams organizacinės iniciatyvos.
Ligoninės vyr. gydytoja Virginija Daukšienė įteikė RK „Aditė“ prezidentei Džuljetai Armonienei VšĮ „Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės“ padėką už ilgametį ir prasmingą bendradarbiavimą.
Klubai skyrė :
RK „ Bearums Verk“  - 1500 litų;
RK „Aditė“  - 1500 litų;
Klaipėdos „Senamiesčio“ rotaract klubas - 1200 litų.
Lietuvos Rotary Organizacija - 4200 litų.