Klaipėdos Aditės RK

Pradėtas didžiulio susidomėjimo sulaukiantis projektas AUGU ir SENSTU

2019-09-25 | Paskelbė: simona.sliogeriene « Atgal
Su rudens pradžia prasidėjo naujas Klaipėdos Rotary klubo "Aditė" projektas "Augu ir Senstu" (inicijavo sesė Rūta Lalienė), kuris poetiškai sutampa su sezonu - paliečia labai spalvingus, kaip nuostabius rudens lapus žmones.

Prie šios socialinės iniciatyvos kviečiame prisijungti kiekvieną jūsų ir aplankyti kartu su mumis bent vieną Senolį ar Senoliukę.

Stabtelkim ir pamatykim vis didėjantį vienišų senolių ratą. Skirkime laiko ir paklauskim „Kaip gyveni? Kuo galiu padėti?" Pasisodinkime juos šalia savęs teatre, kartu su savo vaikais nueikime į parodą, baseiną, gaminkime pagal jų receptus, išvažiuokime į ekskursiją. Jie tokie vieniši ir turi tiek daug mums papasakoti.

Eikime ir bendraukime, kad jie nebesijaustų tokie apleisti, atskirti, niekam nereikalingi. Ir, žinoma, padėkime jiems patenkinti jų svarbiausius buities poreikius.
Esame numačiusios aplankyti 30 senolių. Einame, lankome, bendraujame, padedame. Eikime kartu su mumis! Padėti galime visi.

Poreikių yra visokiausių - nuo buitinių iki jautrių - bendravimo išsiilgimo. Norint prisijungti, susisiekime adite@rotary.lt arba paspaudę nuorodą: https://www.facebook.com/rotaryklubasadite/