Klaipėdos Concordia 1826 RK

16 Rotary klubų komandų varžėsi dėl RK “Concordia 1826” 2018 metų taurių

2018-04-15 « Atgal
Balandžio 15 dieną jau penktus metus Klaipėdos RK “Concordia 1826” kvietė Vakarų Lietuvos Rotary klubus pasivaržyti dėl klubo įsteigtų boulingo taurių.
Tačiau prieš tai sudalyvauta nuostabioje akcijoje. Visi turnyre dalyvaujantys klubai, atsiliepę į  Klaipėdos Rotaract klubų kvietimą, apygardos valdytojo, miškininko, patyrusio girininko Algimanto Lukoševičiaus pamokyti pasodino savo ąžuoliukus naujai kuriamoje “Šimtmečio giraitėje”.

Po atliktos malonios pareigos gražus būrys Rotary  ir Rotaract klubų sesių ir brolių pasirinkę laimingus boulingo takus laukė varžybų starto. Sveikinimo žodį tarė Apygardos valdytojas Algimantas Lukoševičius.  Prie takų išsirikiavo pakilios nuotaikos 2017 m. čempionių titulą pasirengusios apginti  Mažeikių "Libertos" sesės, taip pat "Aditė", "Karalienė Luizė",  ir šių metų naujiena - "Klaipėdos senamiesčio" sesių komandos.

Vyrai: be daugkartinių taurės laimėtojų "Klaipėdos senamiesčio" klubo pasirengė Rotary klubai -  "Mažeikiai", "Klaipėda", "Maris", "Palanga", "Plungė", "Tauragė", "Šilutė", šeimininkai "Concordia 1826" ir rinktinė Vilniaus “Vienybės” su apygardos valdytoju Algimantu ir turnyro šeimininkų brolių iš “Concordia 1826”, taip pat Klaipėdos "Senamiesčio" ir "Klaipėda International" Rotaract klubų komandos.

Renginyje dalyvavę beveik pusantro šimto Rotary bendruomenės narių kėlė smagias emocijų bangas Klaipėdos “Honolulu” boulingo klube palaikydami savo komandas. Nuo pat starto užvirė bekompromisinė kova, o įveikus varžybų pusiaukelę pirmavo “Aditės” moterų ir organizatorių “Concordia1826” vyrų komandos. Visą pusdienį boulinge vyravo nuostabi nuotaika, liejosi geros emocijos, daug bendravimo ir diskusijų tarp rotariečių. Suprantama, kad tai nesumažino atsakingo požiūrio į varžybų svarbą, mat nežinia, ar rezultatai netaps savotiška atranka į rudenį vyksiančią Rotariadą, kaip praeitais metais Panevėžyje. Todėl komandos pakankamai susikaupę atliko savo metimus ir skaičiavo taškus.

Po daugiau nei trijų valandų varžymosi suvedus dviejų partijų rezultatus paskelbti nugalėtojai. Ypač dideliam Mažeikių “Libertos” sesių džiaugsmui, kurios ypač susikaupusios atliko paskutiniuosius savo metimus, surinkusios daugiausiai taškų, vėl apgynė čempionių vardus. Vos 7 taškais aplenkusios Klaipėdos “Karalienės Luizės”, kiek daugiau “Aditės” ir “Senamiesčio” sesių komandas.

Vyrų - mišrioje grupėje vyko ypač arši kova. 1-ąją nuo 11 komandos finale skyrė vos 200 taškų, o pirmąsias vieną nuo kitos - vos keli taškai. Tačiau ir vienas taškas yra lemiamas. Taigi, taurės steigėjai “Concordia 1826” broliai ir šį syk tradiciškai į priekį praleido, matyt, labiau to siekusius, ir buvo apdovanoti trečiajai vietai skirta taure. Pateikę didelį siurprizą nugalėtojais tapo “Senamiesčio” Rotaract klubo komanda aplenkusi daugkartinius taurės nugalėtojus – Klaipėdos “Senamiesčio” Rotary klubo vyrus.

Skambiai įvardintų MVP taurių, teikiamų Naudingiausiems moterų ir vyrų grupėse boulingo žaidėjams laukė netikėtumas. Vyrų grupėje Aivaras Lūžis iš RK “Senamiestis” ir  brolis Artūras Laucevičius iš RK “Mažeikiai” surinko po lygiai taškų, tad nuspręsta mesti po lemiamą metimą vieninteliam MVP taurės savininkui išaiškinti. Deja, brolis Artūras jau buvo išskubėjęs iš boulingo klubo, tad taurė įteikta Aivarui. O su moterų MVP buvo visai paprasta - “Senamiesčio” Rotaract sesė Rimantė Šerpytytė surinko absoliučiai geriausią rezultatą, parodydama sektiną pavyzdį ir daugeliui vyrų...

Organizatorių vardu klubo prezidentas Virginijus Jurgelevičius padėkojo visiems susirinkusiems ir pakvietė rengtis jau kitų metų turnyrui. O klubų sesės ir broliai 7-ojo gimtadienio proga pasveikino RK “Concordia 1826” brolius, padėkojo už smagiai praleistą puikaus pavasarėjančio sekmadienio popietę. Baigiantis šventei visi skanavo gimtadienio torto ir dalinosi dar nenuslūgusiomis emocijomis.

Parengė Arūnas Burkšas
RK „Concordia 1826“