Klaipėdos Concordia 1826 RK

Apie Baltic Tall Ships Regatą Klaipėdoje, 2015 m. birželio 5-8 d.d.

2015-01-13 « Atgal
2015 m. sausio 13 d. RK "Concordia 1826" svečiavosi sesė Violeta Ulevičienė iš RK "Aditė". Ji pristatė š.m. birželio 5-8 d.d. Klaipėdoje - Ščecine (Lenkija) vyksiančią Baltic Tall Ships Regatą. Kartu su kolege Aurelija Albrikaite nušvietė kultūrinių akcijų galimybes šios regatos metu, pabrėžė RI ir Regatos rengėjų bendradarbiavimo svarbą, pakvietė brolius įsijungti į bendrą renginį arba galvoti apie savo atskirą renginį. Pristatymas ir bendradarbiavimo galimybės sudomino brolius.

Brolis Giedrius į klubą atsivedė du svečius iš JAV, kurie yra vieno iš JAV Rotary klubo narių vaikai. Pasiūlyta Giedriui pasidomėti dėl galimybių klubams bendradarbiauti. Giedriaus atstovas Kęstutis Matulionis pristatė kompaniją Zinzino ir maisto papildus.