Klaipėdos Concordia 1826 RK

"Karalienės Luizės keliai žemaičių žemėje"

2014-11-08 « Atgal
Septynių RK išvyka kartu su Tauragės RK broliais „Karalienės Luizės keliai žemaičių žemėje“.

2014 m. lapkričio 8 d. Tauragės Rotary klubo kvietimu vyko susitikimas su rotariečiais iš Klaipėdos RK „Karalienė Luizė“, „Concordia 1826“, „Aditė“, Šilutės RK ir dviejų Vidinio rato klubų. Pagrindinis susitikimo tikslas – aplankyti Lietuvos istorines vietas Tauragės rajone, pabendrauti ir arčiau susipažinti su broliais ir sesėmis rotariečiais. Organizatorių ir sumanytojų ši išvyka  buvo pavadinta „Karalienės Luizės keliai žemaičių žemėje“. Pagrindiniai sumanytojai – Tauragės RK brolis Sigitas Mičiulis ir RK „Karalienė Luizė“ sesė Loreta Bosienė. Kadangi kelionės idėja – istorijos pažinimas, pakviesta dalyvavo knygos apie Prūsijos karalienę Luizę autorė, istorikė Jovita Saulėnienė.
Ekskursijos pradžioje aplankytas Tauragės krašto muziejus, Senovinės technikos muziejus Smalininkuose. Rambyno regioniniame parke Vilkyškių miške aplankyta Raganų eglė su 17 kamienų, dar kitaip vadinama Raganų šluota. Lipta ir gėrėtasi gražiais apylinkių vaizdais iš neseniai pastatytų apžvalgos bokštų, gėrėtasi Merguvos ežeru, aplankytas Rambyno kalnas.
Pietums ir bendram susibūrimui pasirinkta kavinė „Senasis Rambynas“. Šioje puikiai įrengtoje ir jaukia židinio liepsna mus pasitikusioje įstaigoje apsikeista dovanomis, klubų regalijomis, artimiau susipažinta, išsakyti šilčiausi padėkos ir bendrystės žodžiai, pasidalinta rotarietiška patirtimi ir galimais bendrais planais ateičiai.
Šioje išvykoje Klaipėdos RK „Concordia 1826“ atstovavo broliai Arūnas Baublys ir Rimantas Sliužinskas, ir už ją nuoširdžiai dėkojame Tauragės RK broliams.