Klaipėdos Concordia 1826 RK

Klaipėdos krašto Rotariečių sueiga ir RK "Concordia 1826" 2015-2016 m. prezidento inauguracija burlaivyje "Mercedes"

2015-06-05 « Atgal
Š.m. birželio 5 d. Klaipėdos RK "Concordia 1826" iniciatyva buvo surengta iškilminga Klaipėdos krašto Rotary klubų sueiga bei oficiali klubo 2015-2016 m. prezidento inauguracijos ceremonija. Ji vyko Klaipėdos Kruizinių laivų terminale prisišvartavusiame burlaivyje  "Mercedes". Šis 1958 m. statytas 49,9 metrų ilgio dvistiebis olandų brigas čia buvo atvykęs dalyvauti "Baltic Tall Ships Regatta - 2015" (Klaipėda - Szczecin) renginiuose.

Visus gausiai susirinkusius rotariečius Apygardos Valdytojo vardu pasveikino jo asistentė Klaipėdos kraštui, RK "Aditė" sesė Nijolė Požarskienė.
Renginio vedėjas RK "Concordia 1826" 2013-2014 m. prezidentas brolis Arūnas Burkšas pristatė svečius - RK "Klaipėda", RK "Aditė",  RK "Maris", RK "Karalienė Luizė", Šilutės RK, Klaipėdos "Senamiesčio" RK bei Rotaract baigiančius savo kadenciją bei naujuosius prezidentus. 2014-2015 Rotary metų prezidentai turėjo galimybę iškilmingoje aplinkoje perduoti savo regalijas 2015-2016 metų prezidentams, pristatyti naujuosius sekančių metų komitetų narius. Skambant Lietuvos Himnui RK "Concordia 1826" šių metų prezidentas brolis Raimondas Beliauskas savo regalijas perdavė sekančių metų klubo prezidentui broliui Dariui Butvydui.

Tikimės, kad ši tiesiogiai su jūriniu paveldu susijusi akcija taps gražia tradicija, ir 2017 metų birželio mėnesį, kai Klaipėdą aplankys jau didžioji "Tall Ships Regatta", Klaipėdos krašto Rotary, Rotaract ir Interact klubai palydės senuosius ir pasitiks naujuosius Rotary metus po įspūdingomis burėmis, tuo pačiu vėl prisidėdami prie šių regatų kultūrinės dalies tradicijų kūrimo.

Tuo pačiu tai vėl galės būti ženkli Klaipėdos krašto Rotariečių parama unikalių istorinių burlaivių išlaikymui.
RK "Concordia 1826" info