Klaipėdos Concordia 1826 RK

Klaipėdos krašto Rotary klubai 115-ąjį Rotary gimtadienį sutiko prasmingai

2020-03-04 « Atgal
2020-ųjų vasario 27-ąją Klaipėdos krašto Rotary bendruomenės nariai rinkosi į šalia Klaipėdos esantį „Mercedes-Benz” centrą, kur visi kartu prasmingai pažymėjo 115-ąjį Rotary International gimtadienį.

Renginyje dalyvavo per 180 rotariečių su antromis pusėmis. Rotary Apygardos 1462 Valdytojas Arūnas Burkšas sveikindamas džiaugėsi Klaipėdos krašto Rotary bendruomenės aktyvumu ir Apygardos vardu kiekvieno klubo atstovui įteikė padėkas Už reikšmingą̨ indėlį̨, stiprinant Rotary veiklą Lietuvoje ir asmeninį pavyzdį, kaip Rotary narių bendruomeniškumas padeda išspręsti problemas ir sukurti jaukesnę bei gražesnę̨ aplinką visiems. Nes Rotary Sujungia Pasaulį.

Renginio metu iškilmingai įteikta auksinė „Gerumo vėtrungė“, kuria RK „Concordia  1826” ir “Karalienė Luizė“ tradiciškai pagerbia nusipelniusius klaipėdiečius, savo nuoširdžiu darbu, aktyvia veikla ir inovatyviu požiūriu pelniusius bendruomenės įvertinimą ir pagarbą, apdovanojimo ceremonija. Šiemet ši simbolinė padėka buvo teikiama jau aštuntą kartą. Šįsyk – Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno broliui Benediktui Jurčiui, kurio kilnūs darbai daug kam suteikia įkvėpimo gyventi. „Esu išties labai nustebintas ir pasimetęs, nesitikėjau tokio dėmesio. Man labai malonu ir vertinga gauti tokį Jūsų įvertinimą“ – kalbėjo brolis Benediktas.

Po šio apdovanojimo susirinkusieji turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos krašto RK vykdomais projektais, pasiklausyti nuostabių džiazo atlikėjų Kristinos Jatautaitės ir Mindaugo Putnos.

Renginio organizatoriai RK „Concordia 1826” šventę įprasmino kilniu tikslu ir pristatė ypatingą 10-ąją “Judėk pirmyn su viltimi“ akciją, šiemet rengiamą kartu su edukacine akcija ŠVARI DANGĖ“ bei darniai įsilies į tradicinio Klaipėdos LAIVŲ PARADO renginius gegužės 16 dieną. Tą dieną nuo pat ankstaus ryto miestelėnai bus kviečiami prisidėti prie tradicinės mūsų miesto arterijos – Dangės upės – švarinimo bei pirmą kartą praplaukti baidarėmis Dangės upe nuo Onkologinio centro iki pat Merdiano burlaivio - taip suteikiant gyvenimo viltį  sunkiai sergantiems vaikams.

Mintis surengti kuklią vakarienę ir dalį lėšų skirti Nikai (neįgali mergaitė) bei Igoriui (vardas pakeista, ligos diagnozė – limfoma ir karcinoma – tai vienintelis Lietuvoje tokia onkologine liga sergantis jaunuolis) kilo organizaciniam komitetui besiruošiant šventei.

Kviečiame visus, brolius ir seses su savo šeimomis, draugais ar bendradarbiais aktyviai dalyvauti šiame labdaros renginyje arba pervesti paramos sumą į:
Concordia 1826 sąskaitą: "Swedbank" AB:  LT13 7300 0101 5577 2413
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Parama „Judėk pirmyn su viltimi“

Jau netrukus pasirodys atnaujinta informacija apie "Judėk pirmyn su viltimi" renginio Facebook puslapyje.

Nuotraukas iš Rotary International 115-ojo gimtadienio rasite šioje nuorodoje.