Klaipėdos Concordia 1826 RK

Klaipėdos RK „Concordia 1826“ broliai – aktyvūs Lietuvos krepšinio fanai ir rėmėjai

2017-04-18 « Atgal
2017 metų balandžio 18 dienos RK „Concordia 1826“ posėdyje aidėjo Lietuvos krepšinio fanų šūksniai – į svečius buvo pakviestas Klaipėdos „Neptūno“ ir Lietuvos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

Susitikime dalyvavo ir būrys kitų Klaipėdos RK brolių, o renginį moderavo klubo brolis Arūnas Burkšas – būsimasis Lietuvos Rotary Apygardos 2019-2020 metų valdytojas.

Klaipėdiečiai tiesiai iš trenerio lūpų pirmieji sužinojo paskutiniausias naujienas apie Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės sudėtį – treneris pasidalino mintimis apie jos formavimo principus, psichologinio mikroklimato svarbą, trenerio asistentų vaidmenį ir indėlį kuo aukštesniems rezultatams pasiekti.

Klubas šalies rinktinės treneriui padovanojo Prezidento Inauguracijos vyno, klubo Pasą ir gavo pažadą, kad rinktinė sužais draugiškas rungtynes su šefuojamais Klaipėdos rajono Lapių vaikų globos namų auklėtiniais.

Lietuva visada buvo, yra ir bus Krepšinio šalis. Tai liudijo ir susitikimo dalyvių audringas AČIŪ garbingam svečiui – krepšinio maestro Dainiui Adomaičiui...

RK „Concordia 1826“ info