Klaipėdos Concordia 1826 RK

Klaipėdos RK „Concordia 1826“ ir RK „Karalienė Luizė“ susitikimas su Trakų RK broliais

2014-09-27 « Atgal

2014 metų rugsėjo 27 dieną Trakų RK kvietimu Trakuose lankėsi gausus būrys Klaipėdos RK „Concordia 1826“ ir RK „Karalienė Luizė“ rotariečių. Šios išvykos iniciatoriai – Trakų RK 2012-2013 m. prezidentas Česlavas Taraškevičius ir klaipėdietis Rimantas Sliužinskas. Trakų RK svečiams parengė turiningą programą, kurios metu visi kartu aplankėme Trakų pilyje esantį istorijos muziejų, S. Šapšalo Karaimų tautos muziejų, Sakralinės dailės parodą Trakų pusiasalio pilyje. Šią įspūdingą ekskursiją pravedė Trakų istorijos muziejaus direktorius, rotarietis Virgilijus Poviliūnas.
Pietaudami Karališkoje Senojoje Kibininėje ir vaišindamiesi tradiciniais šio krašto karaimų kibinais ir kitomis gausiomis šeimininkų vaišėmis visi trys Rotary klubai išsamiai susipažino su vieni kitų vykdomais projektais, galimomis bendradarbiavimo perspektyvomis. Rankas vieni kitiems spaudė šių metų prezidentai – Trakų RK Dainius Mardosa, RK „Concordia 1826“  Raimondas Beliauskas ir RK „Karalienė Luizė“ viceprezidentė Valentina Burkšienė.
Grįždami atgal buvome pakviesti apsilankyti ir Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės teritorijoje, kur unikalią ekskursiją mums pravedė vienas šios elektrinės vadovų, taip pat Trakų rotarietis Raimondas Vileikis.
Šioje turiningoje išvykoje dauguma Klaipėdos rotariečių dalyvavo kartu su savo šeimomis. Patyrėme daug puikių įspūdžių, praplėtėme savo akiratį ir istorinėje Lietuvos sostinėje įsigijome naujų draugų ir bendraminčių. Klubai sutarė remti vieni kitų projektus ir nuolat tęsti šią gražią draugystės ir bendradarbiavimo tradiciją. Atsakomasis Trakų RK vizitas Klaipėdoje numatomas 2015 m. gegužės mėn.
Tokios išvykos ir RK tarpusavio susitikimai yra svarbūs visiems rotariečiams. Jų metu stengiamės geriau pažinti vieni kitus, pasikeisti informacija apie vykdomas veiklas, perduoti ir perimti jau turimas patirtis, išmokti geriau ir plačiau skleisti esmines Rotary veiklos idėjas. RK „Concordia 1826“ jau yra apsikeitusi vizitais su Liepojos RK ir tokioms veikloms ateityje žada skirti dar daugiau dėmesio.