Klaipėdos Concordia 1826 RK

Klaipėdos Rotary bendruomenės dovana pažangiausiems gimnazistams

2014-12-11 « Atgal
KLAIPĖDOS ROTARY BENDRUOMENĖS DOVANA PAŽANGIAUSIEMS GIMNAZISTAMS

Gruodžio 11 d. sausakimšoje Klaipėdos koncertų salėje šurmuliavo didelis būrys jaunimo. Net šimtui gimnazistų ir juos lydinčių pedagogų iš dvylikos Klaipėdos miesto ir Šilutės bei Kretingos gimnazijų rotariečiai dovanojo išskirtinį pasaulio legendų aukščiausio meninio lygio koncertą.
Pasak RK „Aditė“ prezidentės Birutės Banevičienės, koncertas „Muzikos viršūnių susitikimai“, atliktas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, vadovaujamo Meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus bei solisto Alexander Paley (fortepijonas, JAV), yra neįkainojama investicija į jaunąjį klaipėdietį – gimnazistą, mūsų mylimo miesto pilietį. Po koncerto gimnazistai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su garsiaisiais atlikėjais.
„Ypač džiugu, kad prie mūsų klube gimusios iniciatyvos prieš keletą metų prisijungė visi Klaipėdos Rotary klubai. Dabar savo lėšomis galime nupirkti ženkliai daugiau bilietų ir į tokią šventę pakviesti vis daugiau jaunimo. Mums svarbu, kad gimnazijų mokiniai būtų pavyzdžiu savo bendraamžiams, garsintų mūsų valstybę Europos ir pasaulio olimpiadose, konkursuose ir festivaliuose. Svarbu matyti ir laimingą Mokytoją, ugdantį ir brandinantį jaunąjį žmogų - mūsų tautos pasididžiavimą, - sako B. Banevičienė.

Koncertą jauniesiems klaipėdiečiams dovanojo Klaipėdos RK „Aditė“, „Klaipėda“, „Maris“, „Concordia 1826“, „Karalienė Luizė“, Klaipėdos senamiesčio Rotary  klubas ir „Senamiesčio“ Rotaract klubas.