Klaipėdos Concordia 1826 RK

Kviečiame į paskaitą-susitikimą su profesoriumi filosofu Leonidu Donskiu

2015-03-02 « Atgal
Gerbiamosios/-ieji Klaipėdos RK „Aditė“, Karalienė Luizė“, „Klaipėda“, „Maris“, „Senamiesčio“, RAC „Senamiesčio“, ITC „Ad Astra“, Palangos RK, Šilutės RK prezidentai, sesės ir broliai!

Puoselėjant rotarietiško bendravimo tarp Lietuvos Rotary klubų tradicijas turime garbės pakviesti Jus ir Jūsų klubą į Klaipėdos RK "Concordia 1826" organizuojamą paskaitą-susitikimą su profesoriumi filosofu Leonidu Donskiu. Paskaitos tema – „Nuo Gotlando iki Klaipėdos: Mažosios Baltijos istorijos“.

2009 metais Leonidas Donskis išleido knygą „99 Baltijos istorijos“ (Klaipėda: Druka, 2009), kurioje pasakojama apie didžiąsias idėjas ir asmenybes, kurias Baltijos regionas ir jo miestai davė mums, Europai ir pasauliui. Šioje knygoje pamėginta pažvelgti į moderniąją Europos istoriją per Baltijos šalių patirtis. Savo viešoje paskaitoje "Nuo Gotlando iki Klaipėdos: Mažosios Baltijos istorijos" Leonidas Donskis tęs ir plėtos savo įžvalgas apie XX ir XXI a. pasaulį - per mažąsias Baltijos istorijas.

Renginys įvyks kovo 30 d., pirmadienį, 17 val. 30 min. Pramogų banko Senojoje salėje IV aukšte (Klaipėda, Turgaus g. 1/Teatro a. 9).

Rotary klubų nariams renginio kavos mokestis 5 €. Rotaract, Interact klubų nariams įėjimas nemokamas. Paskaitos metu bus vaišinama kava su užkandžiais. Po paskaitos neformalus bendravimas su svečiu Irish Nesė Pub.

Pagarbiai,
RK „Concordia 1826“ vardu
Prezidentas Raimondas Beliauskas

R.S.V.P. tel. 8 690 13590, el. paštu: virgis@balticum-tv.lt iki 2015 m. kovo 23 d.