Klaipėdos Concordia 1826 RK

Lapių vaikų globos namų auklėtiniai tapo nuolatiniais baseino lankytojais

2015-04-09 « Atgal
Šių metų kovo 31 dieną RK „Concordia 1826“ globojami Lapių pagrindinės mokyklos – internato vaikai turėjo malonią galimybę maudytis ir pliuškentis Klaipėdos sporto klubo IMPULS baseine. Tai didžiausias Klaipėdoje 25 metrų ilgio 5 takelių šildomas baseinas su SPA zona, kurioje veikia rusiška, suomiška, infraraudonųjų bei garinė pirtys, yra didelė sūkurinė vonia ir masažinės srovės. Vaikai turi savo baseinėlį. Lapių mokyklos auklėtiniai  rytojaus dieną atsiuntė padėkos atsiliepimus. Jie buvo labai patenkinti – išnaudojo visą maudymuisi skirtą laiką iki paskutinės minutės.
RK „Concordia 1826“, asmeniškai brolio Arūno Tumos ir sporto klubo IMPULS Klaipėdos skyriaus vadovės Jūratės Kelmelienės gerų norų dėka yra sutarta, kad nuo šiol šių vaikų globos namų auklėtiniai turės galimybę kartą per mėnesį nemokamai apsilankyti baseinuose ir naudotis visa sporto klubo infrastruktūra. Šios akcijos išlaidas visam mokslo metų sezonui padengia RK „Concordia 1826“. Tai tikrai praskaidrins niūrą vaikų kasdienybę ir leis jiems stiprėti tiek fiziškai, tiek emociškai.

RK „Concordia 1826“ info