Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rimti Rotariečių žaidimai su LEGO...

2015-02-18 « Atgal
Mūsų RK „Concordia 1826“ su malonumu atsiliepė į Klaipėdos Rotaract klubo kvietimą susipažinti su „LEGO® SERIOUS PLAY™“ personalo ugdymo ir moderavimo strateginių sesijų metodika, kurią š. m. vasario 18 dieną Klaipėdoje, PARK INN viešbutyje rotariečiams pristatė   UAB „Talentų namai“. Užsiėmimus pravedė Vega Dikčienė. Komandą sudarė po 6 rotaractiečius bei mūsų klubo atstovus. Dalyvavo mūsų klubo broliai Raimondas Beliauskas, Mantas Simonaitis, Arūnas Jonuška, Giedrius Girininkas, Laimondas Gricius ir Tomas Malinauskas. Visi kartu sprendėme – koks turi būti stiprus bei tvarus Rotary klubas bei ieškojome kelių ir galimybių kaip tai pasiekti.

„LEGO® SERIOUS PLAY™“ metodika yra išskirtinė, kai (a) įmonėms reikia mobilizuoti komandas, (b) siekiama, kad visi darbuotojai dalyvauti ir įsitrauktų, (c) sprendžiant strategines užduotis, (d) ieškant inovatyvių sprendimų, (e) priimant sunkiai priimamus sprendimus, (f) aptariant ar identifikuojant procesus, (g) mobilizuojant projektų komandas, (h) kitiems klausimams ar užduotims, kurios neturi aiškaus atsakymo, spręsti. Tai išskirtinis būdas kokybiškai pravesti mokymus ar strateges sesijas, įtraukiant kiekvieną darbuotoją ir labai turiningai leidžiant laiką – rezultatas strateginių sesijų ir idėjų generavimo susirinkimų metu pasiekiamas du kartus greičiau.

Smagioje atmosferoje praleidome dvi šaunias valandas, per kurias susipažinome su šios metodikos galimybėmis, geriau pažinome vieni kitus ir supratome, kad ir kokie mes skirtingi bebūtume, visi siekiame vieno tikslo. Išsiskyrėme sutarę, kad vėl susitiksime ir kituose mūsų bendruose projektuose.

Br. Raimondas Beliauskas,
RK „Concordia 1826“ info