Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK „Concordia 1826“ 2016/2017 m. Prezidento br. Kęstučio Linkaus inauguracija.

2016-06-11 « Atgal
2016 m. birželio 10 d. Klaipėdos raj. Rudaičių k. įvyko ateinančių Rotary metų klubo Prezidento inauguracija. Oficialiojoje dalyje RK „Concordia 1826“ 2015/2016 m. Prezidentas br. Darius Butvydas padėkojo broliams už aktyvią klubo veiklą besibaigiančių Rotary metų laikotarpiu, savo komandos nariams-pareigūnams įteikė atminimo dovanėles, o visiems broliams palinkėjo taip pat garbingai atstovauti klubą ir ateinančiais Rotary metais.

Br. Darius Butvydas iškilmingai perdavė klubo Prezidento regalijas 2016/2017 m. Prezidentui br. Kęstučiui Linkui. Priimdamas jas br. Kęstutis padėkojo už pasitikėjimą ir užtikrino, kad visas savo jėgas skirs tolimesniam klubo veiklos augimui bei plėtrai.

Naujasis Prezidentas Kęstutis Linkus pristatė broliams savo pareigūnų komandą (kartu šie broliai bus ir naujosiosTarybos nariais) bei įteikė jiems pareigūnų ženklelius. Tai viceprezidentas   Nerijus Tilindis, sekretorius Saulius Savickis, iždininkas Vaidas Vyšniauskas bei seržantas  Tadas Šatkauskas.
Klubo Tarybos nariais šais Rotary metais tapo broliai Kęstutis Linkus, Nerijus Tilindis, Darius Butvydas, Virginijus Jurgelevičius, Tadas Šatkauskas, Vaidas Vyšniauskas ir Saulius Savickis.

Stiebo viršuje plazdant iškilmingai iškeltoje klubo vėliavai naujais klubo nariais buvo prisaikdinti broliai Vytautas Rickus ir Dovaldas Kušlikis. O dar vienas mūsų brolis Giedrius Kirklys buvo inauguruotas birželio 7 d. klubo sueigoje. Dabar mūsų klube jau 49 broliai.

Smagiai praleidome laiką ir neformalioje aplinkoje.
Šventės metu vyko ir sportinė dalis – trijose rungtyse buvo varžomasi  dėl klubo sportiškiausio klubo brolio titulo. Juk sportiškiausiais dažniausiai tampa tie, kurie yra aktyvūs ir visur dalyvauja, kuriems pasiseka pasiekti geresnius rezultatus, ir kurie yra smagiai, pozityviai nusiteikę bet kokiu oru siekti aukščiausių tikslų. Vyko sekančios rungtys:
- baudų mėtymas (rungties vadas br. Mantas).
- šaudymas iš lanko (vadas br. Gintautas).
- smiginis (vadas br. Andrius Kairys).
Sportiškiausio brolio titulą ir garbingą prizą laimėjo br. Egidijus Kaselis. Sveikiname!

Renginyje netrūko geros nuotaikos ir neužmirštamų įspūdžių. Palinkėjome vieni kitiems gerų vasaros įspūdžių ir prasmingos klubo veiklos naujaisiais Rotary br. Kęstučio metais.

RK "Concordia 1826" info