Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK „Concordia 1826“ akcija „Angelo Sargo Kalėdinė Dovana - 2018“

2019-01-19 « Atgal
2018 m. gruodžio 21 d. Klaipėdos apskrities Vyriausiojo Policijos Komisariato salėje įvyko Klaipėdos RK „Concordia 1826“ inicijuotas ir kartu su partneriais jau septintus metus iš eilės vykdomas renginys „Angelo Sargo Kalėdinė Dovana“. Jo metu penkiems miesto policijos pareigūnams buvo įteiktos vertingos klubo dovanos.
 
Akcijos sumanytojo ir projekto koordinatoriaus brolio Eduardo Bytauto žodžiais tariant, esminė renginio prasmė ir tikslas yra pagerbti ir įvertinti geriausius einamųjų metų skirtingų darbo barų policijos pareigūnus ir pareigūnes, parodyti pilietinį solidarumą. Mes vertiname nelengvą policijos darbą ir mums visiems rūpi, jog mieste būtų saugu gyventi, o keliuose – saugu važiuoti.
 
2018 metų akcijos „Angelo Sargo Kalėdinė Dovana“ laureatais tapo:
 
1. Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos 1-ojo skyriaus vyriausioji tyrėja  Rita Petrauskienė  (už nenuilstančią kovą su šešėline ekonomika Klaipėdos mieste);

2. Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnybos Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vyriausioji patrulė Inga Gumuliauskaitė (už aktyvią veiklą užtikrinant eismo saugumą keliuose);
 
3.  Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 1-osios kuopos mobilaus būrio vadas Audrius Kazlauskas (už aktyvią veiklą užtikrinant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą Klaipėdos mieste);
 
4. Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus vyriausioji specialistė Roma Kryževičienė (už aktyvią prevencinę veiklą ir apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo įgyvendinimo užtikrinimą Klaipėdos apskrityje).
 
5. Klaipėdos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto policijos 1-ojo komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Rasa Gumbevičienė (už efektyvų ir rezultatyvų darbo organizavimą atliekant ikiteisminius tyrimus Klaipėdos mieste).
 
Šia iniciatyva skatiname ir Klaipėdos miesto visuomeninių organizacijų ir policijos bendrystę, supratimą, siekiant sukurti saugią ir pagarbią aplinką mieste, todėl labai džiaugiamės, kad jau tradiciškai projektą vykdome ne vieni, o su bendraminčiais – Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubu, Tarptautiniu Rotaract klubu, Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ ir įmone „Global PET Orion“.  
 
Šių metų renginyje dalyvavo bei policijos pareigūnų darbą laimino ir naujasis Telšių vyskupijos vyskupas ordinaras monsinjoras Kęstutis Kėvalas.
 
RK "Concordia 1826" info

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę