Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK „Concordia 1826“ – Apygardos 1462 penketuke

2015-03-19 « Atgal
Nuosekli palyginti jauno, dar tik ketvirtajam gimtadieniui besiruošiančio RK „Concordia 1826“ veikla puoselėjant rotarietiškas vertybes įgauna vis naujus pagreičius. Klubo pavadinimas, susietas su 1826 metais Klaipėdoje veiklą pradėjusios pirklių brolijos „Verein Concordia Memel“ istorija, kurie savo labdaringa veikla ženkliai parėmė sunkiai gyvenančius to meto savo krašto piliečius. Šiandienos misija – tęsti anos „Concordia“ brolijos gerų darbų tradicijas: puoselėti Lietuvos kaip jūrų valstybės įvaizdį, ženkliai prisidėti prie Klaipėdos krašto ir Klaipėdos kaip jūrinio miesto istorijos bei tradicijų atgaivinimo, įamžinimo ir populiarinimo. Dalyvaujama jau pradėtuose tradiciniuose klubo projektuose, rengiami ir nauji. Klubo nariai džiaugiasi galėdami savo įdirbiu prisidėti prie visos Lietuviškosios Apygardos 1462 brolijos gerų darbų kraičio, palaikydami, propaguodami ir remdami mūsų krašto perspektyvaus jaunimo verslo, labdaros idėjas ir inovacijas.

Kovo 18-ąją dieną inauguruotas 45-asis klubo brolis. Pasak Apygardos Valdytojo paaiškėjo, kad dabar pagal narių skaičių klubas patenka į skaitlingiausių Apygardos klubų penketuką. Dar kartą sveikiname naująjį klubo brolį Joną Platelį ir tikimės, kad jis neužvers vartų ir kitiems norintiems patekti į klubą taip pat kupiniems gerų ambicijų būsimiesiems mūsų broliams.

RK „Concordia 1826“ Info