Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK "Concordia 1826" ir Baikerių klubo susitikimas su Lapių globos namų auklėtiniais

2014-06-18 « Atgal
2014 m. birželio 18 d. įvyko RK "Concordia 1826" brolių ir Baikerių klubo susitikimas su Lapių globos namų auklėtiniais.Klubo broliai vaikams padovanojo 3 kompiuterius, o brolis Vaidas Vyšniauskas - lauko šachmatus. Visi patyrė smagių akimirkų. Vaikams, likusiems vasarai bendrabutyje, mes padarėme puikią šventę. Mokyklos futbolo komanda, vadovaujama žaidžiančiojo trenerio br. Ruslano, įveikė baikerius rezultatu 5:1. Šie pažadėjo vaikams, kad pavasarį atvažiuos ir pabandys atsilošti, o už pralaimėjimą turėjo vaikus pavėžinti motociklais.
Dėkui br. Laimonui, pabandžiusiam sujungti visus dovanotus kompiuterius. Atrodo, kad prie to reikės grįžti taip pat. Br. Vaidą nuo pralaimėjimo kartėlio lošiant šachmatais išgelbėjo tik Evelinos pasiūlytos lygiosios. Iš kažkur tai sužinojo ir kažkaip netikėtai pasirodė BALTICUM televizija ir viską filmavo...