Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK „Concordia 1826“ ryšiai su Ukrainos Čerkasų RK

2016-09-15 « Atgal
2015-2016 metų dalykinių kelionių metu viešėdamas draugiškoje Ukrainoje Klaipėdos RK „Concordia 1826“ brolis Rimantas Sliužinskas kartu su Trakų RK broliu Česlavu Taraškevičiumi turėjo keletą gražių progų susipažinti su Čerkasų miesto rotariečiais bei jų veikla. Šiame mieste nuo 2003 m. veikia du mišrūs Rotary klubai, kurių gretose yra po 16-20 brolių ir sesių.

Br. Rimantas buvo pakviestas dalyvauti vieno iš šių klubo (Rotary Club „Cherkasy-Centre“) vasaros sueigoje, surengtoje 2016 07 18 d. Ten jis bendrais bruožais supažindino Ukrainos Rotariečius su Lietuvos Rotary 1462 apygardos struktūra, detaliau - su mūsų klubo istorija bei veikla, perdavė Klaipėdos RK „Concordia 1826“ brolių linkėjimus bei ketinimus bendradarbiauti ir apsikeitė su vietinio klubo prezidente gairelėmis bei klubo pasais. Grįžęs į gimtąją Klaipėdą br. Rimantas kartu su geriausiais ukrainietiškais linkėjimais ir ketinimais bendradarbiauti parsivežtus šio Čerkasų RK atributus bei suvenyrus rugsėjo 13 d. klubo sueigoje perdavė mūsų RK Prezidentui broliui Kęstučiui Linkui.

Nutarta ir toliau palaikyti bei plėsti bendradarbiavimo ryšius su Ukrainos Rotariečiais – nuolat keistis informacija apie vykdomus projektus, renginius. Netolimoje ateityje bus derinami ir abipusių vizitų planai Rotarietiškoje dvasioje artimiau susipažinti su klubų veiklos strategijomis, tarptautiniais bei vietiniais projektais, tarpusavio paramos perspektyvomis.

RK "Concordia 1826" info