Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK "Concordia 1826" surengtas rotariečių susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Benediktu Vanagu

2016-02-24 « Atgal
2016 metų vasario 23 dieną RK "Concordia 1826" prezidentas br. Darius Butvydas sukvietė krašto rotariečius į susitikimą su daugkartiniu Dakaro ralio dalyviu Benediktu Vanagu. Sausakimšoje Klaipėdos "Pramogų banko" salėje išgirdome daug įdomių detalių apie šio ralio kasdienybę bei užkulisius, apie kuriuos oficialioji spauda dažniausiai nutyli.

Svečias yra ne vien garsus automobilių sporto atstovas, bet ir įdomus pašnekovas, kuriam rūpi ne tik vieta Dakaro ralio turnyrų lentelėse, bet ir Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje, Vyčio simbolikos sklaida, normalūs Lietuvos ir Lenkijos santykiai (jo šturmanas – garsus lenkų ralistas...). Jis prisipažino dažnai susitinkantis su Lietuvos jaunimu ir savo pavyzdžiu siekiantis pabrėžti socialinę bei humanitarinę tokių ekstremalių sporto renginių aptarimo ir jų esmės suvokimo svarbą. Būtent Dakaro lenktynėse atsiskleidžia ne tik maksimalios ralistų fizinės ištvermės, bet ir asmeninės šio sporto atstovų valios, tarpusavio pagalbos bei pagarbos savybės. Mažai kam buvo žinoma ir plati Benedikto Vanago labdaros veikla, nesiejama su tiesioginiu naudos sau pačiam tikslu.

RK "Concordia 1826" ir toliau sieks rengti atviras savo sueigas – susitikimus su žymiais asmenimis, kuriems taip pat svarbi tarnystės savo artimui bei visai visuomenei idėja.

RK "Concordia 1826" info