Klaipėdos Concordia 1826 RK

RK „Concordia 1826“ šventė Lapių pagrindinės mokyklos-internato vaikams

2014-12-10 « Atgal
Klaipėdos RK „Concordia 1826“ surengta šventė Lapių pagrindinės mokyklos-internato vaikams
 
Gruodžio 10 dieną turėjome nepaprastai puikų vakarą – jis įvyko pas mūsų RK „Concordia 1826“ šefuojamus Lapių pagrindinės mokyklos-internato vaikus. Gražus bei nuoširdus vaikų padėkos koncertas bei savo rankomis jų pagaminti angeliukai jaudino ir vertė susimąstyti apie kalėdinio gerumo prasmę – dalindamasis gerumu su tais, kam labiausiai jo trūksta, pasisemi to gerumo ir pats – pasaulis tampa daug šviesesnis.
Lapių vaikams bei jų pedagogams padovanojome keturis žaislinius namelius; du bilietus į A. Paley (JAV, fortepijonas) bei G. Rimkevičiaus simfoninio orkestro koncertą; du vaikus nuvežėme į Klaipėdos „Švyturio“ areną stebėti „Neptūno“ Eurolygos krepšinio varžybas. Žaidėme su vaikais žaidimus, darėme foto sesiją, kartu skanavome kūčiukus. O svarbiausia – turėjome papuoštą eglę bei surengėme jos įžiebimo šventę su fejerverkais. Vakarą vedė šaunioji Rotaract atstovė Ugnė, mūsų brolio Vidimanto Raudžio dukra. O mokyklos direktorė kartu su pedagogais, tikimės, maloniai pasimėgaus ir dovanų gautu puikiu ispanišku kumpiu, skaniąja kraitele (apie tai istorija nutyli) ir net Balticum žiniomis...
Renginyje dalyvavo gausus būrys Klaipėdos RK „Concordia 1826“ brolių. Daugiausiai prie šios šventės rengimo prisidėjo mūsų broliai Kęstutis Linkus ir Vidimantas Raudys. Bilietus į krepšinio rungtynes parūpino broliai Edmondas Dargis ir Vytautas Zaueras. Nuoširdus ačiū ir Vytauto sesei Astai už padovanotą foto sesiją Lapių mokyklos mergaitei. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios šventės, kuri sušildė kiekvieno vaiko širdelę ir ilgam išliks jų atmintyje. 
Dar kartą pajutome, kad pasidalindami gerumu su vaikais ir patys tampame geresniais ir dvasiškai turtingesniais.
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę