Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rotariada 2014 Kaune

2014-09-13 « Atgal
Rotariada 2014 Kaune

Prabėgo gražus savaitgalis, o su juo ir vienas reikšmingesnių Rotary veikloje renginys - Rotariada. Džiugu,kad daug mūsų klubo brolių iškeitė šio savaitgalio pasibuvimą su šeima į sportines varžybas ir gynė mūsų klubo garbę.Tiek tie, kurie atvyko tik į varžybas, tiek ir tie, kurie atvyko tik į vakarėlį, liko patenkinti, nes organizuoti šventę kauniečiams tikrai pavyko, ir visi jos dalyviai galėjo rasti sau įdomios veiklos. O mes daromės vis profesionalesni ir, kaip įrodymas - trečia vieta komandinėje įskaitoje. Tai kiekvieno dalyvavusio mūsų brolio įnešta kruopelytė sėkmės.
Tūlas pavydus brolis iš kito klubo galėtų pasakyti, kad tai tik fizinės jėgos demonstravimas, tačiau mūsų pergalės tuo nesibaigė. Vakaronėje, "protų mūšyje" mūsų komanda užėmė taip pat trečią vietą. Verta priminti, kad Rotariados parade visų klaipėdiečių RK (taigi - ir mūsų klubo) pasirodymas vėl gi buvo įvertintas trečiąja vieta. Gaila tik, kad mūsų Lietuvos krepšinio rinktinei, kurios žaidimą stebėjome Žalgirio arenoje per ekraną kartu su dešimt tūkstančių potencialių rotariečių, tokia pat vieta taip ir liko nepasiekta...