Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rotariada 2015: antroji rungtis - lauko tenisas

2015-09-01 « Atgal
Antroji 2015 metų Rotariados rungtis – lauko tenisas. Varžybos čia vyko rugpjūčio 29-30 d.d. Penkiose tenisininkų amžiaus grupėse dalyvavo 45 sportininkai iš 17 Lietuvos Rotary ir Rotaract klubų.

Moterų vienetai. Dalyvavo 5 tenisininkės iš 4 RK. I vieta – Renata Steponkienė (Šilutės RK), II vieta – Inga Koncevičienė (Kauno VRK), III vieta – Tatjana Kravčenko (Alytaus  RK).

Vyrai (iki 35 m.): Dalyvavo 14 tenisininkų. I vieta – Paulius Latakas (Vilniaus RAC), II vieta – Auris Gintautas (Vilniaus-Kauno Dipolio RK), III vieta – Paulius Šatkauskas (Vilniaus RAC).

Vyrai (iki 50 m.): Dalyvavo 12 tenisininkų. I vieta – Kęstutis Baranauskas (Alytaus RK), II vieta – Marius Koncevičius (Kauno RK), III vieta – Renatas Urbonavičius (Mažeikių RK).

Vyrai (virš 50 m.): Žaidė 14 dalyviųi. I vieta – Arūnas Grigalauskas (Palangos RK), II vieta – Arūnas Strikys (Mažeikių RK), III vieta – Gintaras Papečkys (Kauno Romuvos RK).

Vyrų dvejetai (80+): Rungėsi 11 komandų. I vieta – Antanas Krutulis ir Kęstutis Baranauskas (Alytaus RK), II vieta – Arūnas Strikys ir Renatas Urbonavičius (Mažeikių RK), III vieta – Arūnas Grigalauskas (Palangos RK) ir Gintaras Papečkys (Kauno Romuvos RK).

Sveikiname visus 2015 metų Rotariados lauko teniso varžybų nugalėtojus bei prizininkus!
Komandinę RK rikiuotę šioje rungtyje pradeda geriausiai pasirodę Alytaus RK tenisininkai (29 taškai). Toliau rikiuojasi Kauno RK (25,5), Mažeikių RK (23,5), Šilutės RK (18), Vilniaus RAC (14), Palangos RK (13,5), Vilniaus-Kauno Dipolio RK (12) ir Kauno Romuvos RK (10,5). Likusius įskaitinius taškus pelnė dar 9 RK.

Po dviejų rungčių (golfas ir lauko tenisas) ryškėja Rotariados RK lyderiai. Jais išlieka Klaipėdos RK „Concordia 1826“ (46 taškai). Juos vejasi Kauno RK (32,5), Alytaus RK (29), Mažeikių RK (23,5), Kauno Tauro RK (21) ir Šilutės RK (18 taškų).

Įskaitinius taškus po dviejų rungčių jau yra pelnę 21 Lietuvos Rotary ir 2 Rotaract klubai.

Išsami informacija apie Rotariados'2015 varžybų rezultatus nuolat atnaujinama internetiniame puslapyje www.kaipsekas.lt.

ceslovas.cyzas | 2015-09-03 14:28
Šaunuoliai broliukai mažeikiškiai. kaip ir pridera pavyzdį rodo klubo prezidentas Arūnas Strikys. Sveikiname!