Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rotariada 2015: pirmoji rungtis – golfas

2015-08-31 « Atgal
Klaipėdoje šį šeštadienį ir sekmadienį jau prasidėjo šių metų Rotariados varžybos. Pirmieji rezultatai gauti golfo aikštelėje.

Vyrai (0,0-16,0 hcp)
I vieta – Kęstutis Jazbutis, II vieta – Kazys Paulikas, III vieta – Algirdas Zabarauskas (visi – Klaipėdos RK „Concordia 1826“).

Vyrai (16,1 – 24,0 hcp)
I vieta – Gvidas Aukštuolis (Vilniaus Gedimino RK), II vieta – Rymantas Juozaitis (Vilniaus RK), III vieta – Vydas Gedvilas (Kauno Tauras RK).

Vyrai (24,1 – 36,0 hcp)
I vieta – Egidijus Ramonas (Klaipėdos RK „Concordia 1826“), II vieta – Sigitas Petkevičius (Kauno RK), III vieta – Irmantas Norkus (Plungės RK).

Moterys (0,0-36,0 hcp)
I vieta – Inga Česnakienė (Klaipėdos RK „Karalienė Luizė“), II vieta – Laimutė Tinglum (Vilniaus „International“ RK), III vieta – Laura Kovaliovaitė (Klaipėdos RK „Karalienė Luizė“).

2015 metų Rotariados golfo rungtyje iš viso dalyvavo dešimties Lietuvos Rotary ir Rotaract klubų atstovai. Visi klubai čia pelnė pirmuosius įskaitinius komandinius taškus. Klubų rikiuotė šiuo metu yra tokia:

1. Klaipėdos RK „Concordia 1826“ – 38 taškai
2. Kauno Tauras RK – 21 taškas
3. Klaipėdos RK „Karalienė Luizė“ – 14 taškų
4. Vilniaus RK – 11 taškų
5. Vilniaus Gedimino RK – 8 taškai
6-7. Kauno RK – 7 taškai
       Vilniaus International RK – 7 taškai
8. Plungės RK – 6 taškai
9. Šiaulių Saulės RK – 5 taškai
10. Kauno RAC – 3 taškai.

Sveikiname pirmuosius Rotariados čempionus ir prizininkus!
Antradienį bus suvesti ir paskelbti antrosios Rotariados rungties – teniso – rezultatai.