Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rotariada 2015: trečioji rungtis – boulingas

2015-09-05 « Atgal
Šį penktadienį, rugsėjo 4 d., Rotariados oficialaus atidarymo išvakarėse Klaipėdoje vyko trečiosios sporto šakos – boulingo varžybos. Jose dalyvavo 47 komandos – jų gretose ir svečiai iš Kaliningrado RK.
Visų pirma visos komandos rungėsi trijuose pogrupiuose po 15-16 takelių. Pagal geriausius rezultatus į pusfinalį pateko 16 sėkmingiausiai sužaidusių komandų. Finale jų liko 8, išsidalijusios visus įskaitinius taškus. Čempionais tapo puikiai susižaidusi Druskininkų RK komanda (12 taškų). Tai pirmieji dzūkų įskaitiniai taškai šioje Rotariadoje. Antrojo vieta atiteko Vilniaus-Kauno Dipolio RK I-ajai komandai (10,5 taškų), o trečioji – Kupiškio RK atstovams (9 taškai). Likusius įskaitinius taškus (IV-VIII vietos) pelnė: Plungės RK (7,5 taško), Vilniaus-Kauno Dipolio RK II-ji komanda (6 taškai), Klaipėdos Senamiesčio RK I-oji ir II-oji komandos (4,5 + 3 taškai) ir Klaipėdos „Concordia 1826“ RK (1,5 taško).

Moterų grupėje geriausiai pasirodė Klaipėdos Aditės RK, numušusi 113 kėglių. O absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Vilniaus-Kauno Dipolio RK I-ji komanda, paguldžiusi 203 kėglius.

Sveikiname visus Rotariečius – šių varžybų nugalėtojus, prizininkus bei visų likusių įskaitinių taškų laimėtojus!

Komandinė Rotariados – 2015 lyderių lentelė kiek pasikeitė. Į pirmąjį šešetuką galingai įsiveržė Vilniaus-Kauno Dipolio RK, aplenkusi būrį RK ir su 28,5 taško šiuo metu užimanti IV-ąją vietą. Pirmasis trejetukas liko tas pats. Tebepirmauja Klaipėdos „Concordia 1826“ RK (47.5 taško), o juos tebesiveja Kauno RK (32,5 taško) ir Alytaus RK (29 taškai). Toliau seka Mažeikių RK (V vieta, 23,5 taško) ir Kauno Tauras RK (VI vieta, 21 taškas). Įskaitinius taškus jau turi pelnę 24 Lietuvos Rotary ir Rotaract klubai.

Šeštadienį, rugsėjo 5 d. ryte Klaipėdoje rengiama iškilminga Rotariečių sportininkų eisena, vyks iškilmingas Lietuvos Rotariados – 2015 atidarymas. Nuo 11.00 val. rengiamos visos likusios varžybų rungtys. Vėlai vakare jau bus žinomi ir šios kasmet vis populiaresne tampančios (šiemet joje rungtyniauja jau per 700 sportininkų) Rotariados – 2015 čempionai bei prizininkai.