Klaipėdos Concordia 1826 RK

Rotary sezono uždarymas. Klubo 2017-2018 metų Prezidento br. Virginijaus Jurgelevičiaus inauguracijos šventė

2017-06-01 « Atgal
Šiandien rinkomės laive KAPITAN BORCHARDT. Jame dalyvaujant gausiam būriui brolių bei svečių vyko Rotary sezono uždarymas ir Klubo 2017-2018 metų Prezidento br. Virginijaus Jurgelevičiaus inauguracijos šventė.
RK „Concordia 1826“ 2016/2017 m. Prezidentas br. Kęstutis Linkus padėkojo broliams už aktyvią klubo veiklą besibaigiančių Rotary metų laikotarpiu, savo komandos nariams-pareigūnams įteikė atminimo dovanėles, o visiems broliams palinkėjo taip pat garbingai atstovauti klubą ir ateinančiais Rotary metais.

Br. Kęstutis Linkus iškilmingai perdavė klubo Prezidento regalijas 2017/2018 m. Prezidentui br. Virginijui Jurgelevičiui. Priimdamas jas br. Virginijus padėkojo už pasitikėjimą ir užtikrino, kad visas savo jėgas skirs tolimesniam klubo veiklos augimui bei plėtrai.