Klaipėdos Concordia 1826 RK

Surengta 5-ji RK "Concordia 1826" gerumo akcija "Judėk pirmyn su Viltimi!"

2015-05-23 « Atgal
Š.m. gegužės 23 dieną stovyklavietėje „Minijos senvagė“ Klaipėdos RK „Concordia 1826“ ir gausus būrys talkininkų jau penktą kartą surengė Baidarių ir dviračių varžybas „Judėk pirmyn su Viltimi!“. Pagrindinis šių varžybų tikslas ir uždavinys – aukų rinkimas Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro išlaikymui. Šios varžybos prieinamos ne vien profesionaliems sportininkams, bet ir paties įvairiausio fizinio pasirengimo eiliniams žmonėms – tiek susibūrusiems į komandas, tiek ir startuojantiems pavieniui.
Įvyko penkių rūšių varžybos – vienviečių ir dviviečių baidarių maratonas Kartena – Senvagė (32 km), dviviečių baidarių ralis Pikteikiai – Senvagė (10 km), iki 10 m. amžiaus vaikų dviračių lenktynės (500 m), dviračių MTB XC krosas (25 km) ir dviračių varžybos mėgėjams (12 km). Varžybų prizininkai įvairiose amžiaus grupėse buvo apdovanoti diplomais, medaliais gausiomis dovanomis, o nugalėtojai - dar ir įspūdingomis taurėmis. Vaikai dviratininkai visi buvo apdovanoti specialiais prizais ir medaliais. Jauniausi jų - trimečiai varžybų dalyviai trasą įveikė paspirtukais. Vyriausi sportininkai - septyniasdešimtmečiai veteranai vandenininkai. 
Kaimyninės Lapių gyvenvietės bendruomenė varžybų dalyvius bei žiūrovus vaišino karšta arbata bei sriuba. Vakare vyko grupės „SING“ koncertas.
Praėjusiais, 2014 metais vykusio šio renginio metu jame dalyvavo pusketvirto šimto baidarininkų ir dviratininkų bei jų artimųjų, aukų „kasą“ papildę per 5.500 litų suma.  Šių, 2015 metų varžybose startavo vėl tiek pat sportininkų bei gausus būrys juos palaikančiųjų. Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro išlaikymui buvo surinkta ir gausių rėmėjų paaukota rekordinė 4.000 eurų parama. Už ją padėkos žodį visiems geradariams ir akcijos rengėjams tarė Pranciškonų vienuolis brolis Benediktas. Įteikus visus apdovanojimus čia pat įvyko jaudinantis viešas šios paramos perdavimas minėtos ligoninės direktorei Aldonai Kerpytei. 
Niekas negali būti gyvenime tikras - ar neteks pačiam ar artimiesiems kreiptis pagalbos į šio Onkologinio centro gydytojus. Čia visos gydymo ir slaugos paslaugos teikiamos nemokamai.
 
RK „Concordia 1826“ info
 
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę