Klaipėdos Concordia 1826 RK

Surengta Klaipėdos RK „Concordia 1826“ ekologinė – edukacinė akcija „ŠVARI DANGĖ – 2015“

2015-05-16 « Atgal
Šių metų gegužės 16-ąją, šeštadienį, Klaipėdos RK „Concordia 1826“  jau penktą kartą surengė pavasarinę Dangės upės ir jos pakrančių švarinimo akciją „Švari Dangė – 2015“. Dangės pakrantes ir vandens paviršių valę talkininkai vėl surinko dešimtis maišų šiukšlių, nuodijančio mūsų miesto aplinką. Iš upės jie traukė ir butelius, ir senas padangas, ir įvairiausius kitus daiktus, kuriuos žmogus savo laiku patingėjo nunešti iki šiukšliadėžės. Taip buvo sukrautas ir išvežtas nemenkas šlamšto kalnas.
Dangės švarinimo akcijai jos iniciatoriai šiemet sutelkė dideles pajėgas. Upės dugną iš laivelių valė nardymo centro „Oktopusas“ narai, į krantą „radinius“ traukė RK „Concordia 1826“, asociacijos „Mano miestas Klaipėda“, sportinės žūklės laivelių klubo „Kurėnas“ nariai, sesės ir broliai iš kitų Klaipėdos rotary klubų, rotaract bei interact jaunimas. Prie talkininkų prisijungė ir dviratininkai bei „Concordijos 1826“ globojami  vaikai iš Lapių (Klaipėdos raj.) pagrindinės mokyklos globos grupės. Prie upės švarinimo prisidėjo daugelis tam neabejingų klaipėdiečių. Ypač aktyviai dalyvavo miesto socialinės paramos centro darbuotojai, vadovaujami Dianos Stankaitienės.
Surinktą ir išrūšiuotą šlamštą išvežė UAB „Specialus autotransportas“. Talkininkai buvo nemokamai aprūpinti firminiais akcijos marškinėliais.
Aktyviausi akcijos dalyviai vos sutilpo bendroje nuotraukoje, padarytoje prieš išvežant surinktą ištisą šiukšlių kalną ...

RK "Concordia 1826" info