Klaipėdos Concordia 1826 RK

Trečiasis Vakarų Lietuvos boulingo čempionatas RK"Concordia 1826" taurėms laimėti

2016-04-28 « Atgal
Klaipėdos RK “Concordia 1826” jau trečius metus sukvietė vakarų ir šiaurės Lietuvos klubus į simboliškai vadinamą “III-ąjį Vakarų Lietuvos Rotary klubų boulingo čempionatą” RK “Concordia 1826” taurėms laimėti. Tokiu būdu Klaipėdos klubo broliai, su puikia Rotary bendruomene pažymėjo savo klubo 6-ąjį gimtadienį. Šešiolika komandų iš keturiolikos klubų varžėsi dėl stipriausios komandos vardo, puikių taurių dvejose grupėse.

Komandos iš Plungės, Šilutės, Tauragės, abiejų Mažeikių klubų, šešių Klaipėdos, Klaipėdos ir Tauragės Rotaract bei Klaipėdos Interact klubų pakilios nuotaikos varžėsi gerokai daugiau nei tris valandas. Ilgoje įtemptoje kovoje moterų klubų įskaitoje trečiąją vietą iškovojo RK “Karalienė Luizė”, jas 23 taškais aplenkė sesės klaipėdietės iš RK “Aditė”, o nugalėtojomis antrus metus iš eilės įtikinamai tapo Mažeikių  RK “Liberta”.
Antrojoje, mišrioje - vyrų klubų įskaitoje tarp 13 komadų vyko labai nuožmi kova. Tai atspindi skaičiai – RK “Maris” ir organizatorių, RK “Concordia1826” antroji komanda surinko po lygiai (1980) taškų, tokiu būdu pasidalino trečiąją vietą, o krištolinė taurė, tų pačių organizatorių sprendimu įteikta broliams iš “Maris” klubo. Tik 13 taškų daugiau, už tai atiteko antrosios vietos taurė, surinko 2015 metų čempionai RK “Plungė”. O štai pirmojo čempionato nugalėtojai Klaipėdos RK “Senamiestis”  parodė meistrišką klasę, surinko net 2128 taškus, kas leido susigrąžinti stipriausios Vakarų Lietuvos Rotary klubų komandos vardą.
Individualiai garbingomis taurėmis apdovanoti ir “Tiksliausio metiko” ir “Tiksliausios metikės” kategorijoje pasižymėję čempionato dalyviai. Jais tapo Laura Vyšniauskė iš “Libertos” RK surinkusi 262 taškus ir Simonas Kalnelis iš Klaipėdos “Senamiesčio” Rotaract klubo, surinkęs 331 tašką.

Komandos prizininkės apdovanotos puikiomis taurėmis. Nugalėtojai taures galėjo nuplauti kilnaus gėrimo purslais, vaišindamiesi RK “Concordia1826” gimtadienio tortu.

Organizatoriai RK “Concordia 1826” padėkojo susirinkusiems už nuotaikingą dalyvavimą renginyje. Gal ir ne taip smagu buvo komandos surinkusioms mažiau taškų nei prizininkai, tačiau dugumos dalyvių nuotaika buvo puiki. Toks ir buvo brolių iš RK “Concordia 1826” tikslas.