Klaipėdos Concordia 1826 RK

Už švarų miesto veidą!

2014-10-04 « Atgal
Už švarų miesto veidą!
 
Būna, kad žmogui kitas žmogus spjauna į veidą - juk visko pasitaiko. Jei net Jėzui spjaudė į veidą, tai mums nėr ko didžiai stebėtis...
Būna, kad kai kas spjauna į veidą ir visai visuomenei. Liūdna, kai tą "spjaudalą "visuomenė jau nebepakelia rankų nusivalyti, o kažkas mus gal ir pratina tokiais apspjaudytais gyventi.
Gražų spalio 4-sios dienos rytą su savo darbo specialistais - teologijos mokslo daktarais, verslo akademinio pasaulio žmonėmis, miesto vyr. dailininku, RK "Concordia 1826", Senamiesčio Rotaract broliais, LCC dėstytojais - lietuviais, latviais, amerikiečiais - suaugusiais ir ir vaikais susirinkome tam, kad vieną tokį "spjaudalą" nuo visuomenės veido nuvalytume. Tai pilietinė iniciatyva "Už švarų miesto veidą" . 
Dėkui "Sadolin", UAB "Dekoro grupė" Andriui Geraščenko už medžiagas ir priemones, dėkui gyventojams už kavą ir sausainius. Buvo smagu - savotiška pilietiškumo pamoka. 
Ši iniciatyva kilo Klaipėdoje, "Lyderystės klube" (www.lyderiams.lt) po diskusijos apie pilietiškumą. Juk niekas neapdraustas nuo apspjaudymo dar kartą, bet nusivalykim. Visi kartu nenuleiskim rankų ir parodykim, kad miestiečiai nėra tam abejingi. Taigi - už švarų miesto veidą!
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę