Klaipėdos Concordia 1826 RK

Vakarų Lietuvos rotary klubų renginys

2014-02-23 « Atgal

Kartu atšvęsti  109-ąjį Rotary gimtadienį Klaipėdos RK “Concordia 1826” šiemet sukvietė gražų būrį Lietuvos Rotary klubų. Iškilmingoje dalyje puikų šventinį sveikinimą tarė Rotary 1460 apygardos valdytojas dr. Juozas Šarkus. Jis kartu su savo asistentu Klaipėdos krašte Antanu Čepiu daugelio susirinkusių klubų sesėms ir broliams įteikė Padėkas už aktyvų Rotary darbą. Išskirtinai pagerbtas „Klaipėda“ RK narys Valentinas Greičiūnas šiomis dienomis švenčiantis savo 75-ąjį gimtadienį. Už ilgametį naudingą darbą jam įteiktas RI prezidento Ron D. Burton Padėkos raštas.
Rotary bendruomenei buvo pristatyti šiais metais Klaipėdos Rotary klubų gretas papildę sesės ir broliai. Iškilmingai  prisiekė 5 nauji „Concordia 1826“ broliai, kuriems valdytojas Juozas Šarkus ir klubo prezidentas Arūnas Burkšas įteikė „skiriamuosius Rotary raštus“ – Rotary ženkliukus.
Antroji gimtadienio šventės dalis vyko erdviame „Honolulu“ boulingo klube. Čia dėl RK „Concordia 1826“ įsteigtos, puikaus dizaino,  „Vakarų Lietuvos Rotary boulingo taurės“ varžėsi 14 komandų - 12 Rotary, ir abu Klaipėdos jaunimo, „Senamiesčio“ Rotaract ir labai aktyvus „Ad Astra“ Interact, klubai.
Be galo nuotaikingoje kovoje pagrindinę, pereinamąją, taurę laimėjo Klaipėdos „Senamiesčio“ RK, aplenkęs „šeimininkų“ RK „Concordia 1826“ ir RK „Maris“.
RK „Concordia 1826“  prezidento Arūno Burkšo padėkoje visiems šventės dalyviams išreikšta mintis, kad visos gimtadienio šventės svarbiausias tikslas buvo sukviesti kuo daugiau Rotary šeimos klubų atstovų bendrystei, ateities naudingoms bendruomenių veikloms. „Ir manau, kad tai mums pasisekė“ – sakė A. Burkšas. Šiai minčiai pritarė ir Apygardos valdytojas J.Šarkus.
Susirinkusieji sudainavo „Ilgiausių metų ilgiausių“ ir vaišinosi gardžiu ir gražiu Rotary tortu.
RK „Concordia 1826“ dėkoja atsiliepusiems ir į šventę atvykusiems „Joniškio“, „Mažeikių“, „Palangos“, „Plungės“, „Šilutės“, „Tauragės“ ir visiems Klaipėdos klubams.