Klaipėdos „Karalienė Luizė“ RK

Moterų klubai buriasi bendrai veiklai

2016-11-11 « Atgal
Visuomenė gali padėti spręsti įsisenėjusias problemas padedant likimo nuskriaustiems vaikams ir jų šeimoms. Tokias mintis išsakė rotarietės, susirinkusios į pirmąjį Lietuvos Rotary moterų klubų Forumą uostamiestyje, inicijuotą Klaipėdos Rotary klubo "Karalienė Luizė".

Lapkričio 4-5 d. Klaipėdoje vykusiame renginyje dalyvavo 30 sesių iš keturių klubų: klaipėdiečių "Karalienės Luizės" ir "Aditės", Mažeikių "Libertos", Šiaulių "Harmonijos". Forumo dalyvės susipažino, pristatė savo projektus, diskutavo apie bendrus planus.

Pirmą kartą įvykęs toks susitikimas, kuriame dalyvavo visų Lietuvos moterų Rotary klubai, sustiprino tikėjimą, kad geriau pažinus viena kitą ir suvienijus jėgas galima padaryti daugiau.
"Nors iki šiol aktyviai nebendravome, bet dirbame iš esmės panašius darbus - visoms mums rūpi šeimos ir vaikai - stokojantys šilumos, kenčiantys nepriteklių ar turintys sveikatos problemų. Pasidalinusios gerąja patirtimi ir veikdamos išvien mes būsime stipresnės" - įsitikinusi Klaipėdos Rotary klubo "Karalienė Luizė" prezidentė Virginija Beliauskienė.

Rotarietės jau ne vienerius metus savo miestuose rūpinasi sergančiais sunkiomis onkologinėmis ligomis, rūpinasi globos namuose augančiais vaikais, padeda likimo nuskriaustoms motinoms, prisideda prie mažylių gydymo delfinų terapijos pagalba, skatina vaikų globą šeimose.

Po dalykinio susitikimo sesių laukė įdomūs susitikimai ir ypatinga pažintis su uostamiesčiu. Klaipėdietės joms buvo parengusios įspūdingą kultūrinę programą: ekskursiją po moderniausią šalyje, neseniai duris po rekonstrukcijos atvėrusį Klaipėdos dramos teatrą bei pakvietė pažiūrėti naujausios tearo premjeros "Tėvas", kitą dieną sesių laukė šokio ir garso spektaklis-ekskursija po senąją Klaipėdą "Dingusios bažnyčios", taip pat viešnagė giliausias tradicijas turinčioje ir savo veiklos 25-metį besirengiančioje švęsti meno galerijpje "Baroti".

Antrasis moterų rotariečių Forumas vyks po metų Šiauliuose.

RK "Karalienė Luizė" inf.