Klaipėdos „Karalienė Luizė“ RK

RK "Karalienė Luizė" seses aplankė japonai

2019-06-06 « Atgal
Rotary sujungia pasaulį! Klaipėdos rotary klubo “Karalienė Luizė“ narės per pastarąsias porą savaičių  turėjusios progą susipažinti ir pabendrauti su rotariečiais iš dvylikos Jungtinių Valstijų klubų, birželio 5-ąją sulaukė svečių net iš tolimosios Japonijos.

"Mus aplankė Tarptautinės Rotary Apygardos 2790, Rotary klubo iš Pietų Chibos Toshin Chiba Bldg buvusieji  prezidentai Kiyoshi Dei ir Hiroshi Kaneoya. Dovanas iš krepšių traukę nuoširdūs žmonės užkrėtė gera nuotaika ir įkvėpė naujiems geriems darbams", – sako kubo prezidentė Vida Stalmokienė.

Klubai pasidalino savo patirimi, pristatė savo veiklas ir projektus. Japonai seses vaišino sake, o patys ragavo šaltibarščių, bei kitų lietuviškų patiekalų.

Toshin Chiba Bldg. klubas įsisteigė po II Pasaulinio karo. Svečių pasakojimu, klube anuomet buvo 100 narių, tačiau dėl ekonominių priežasčių ir senėjimo, šiuo metu narių skaičius sumažėjo iki 50. Pagrindinė klubo veiklos sritis – stipendijos gabiems iš Azijos šalių į Japoniją studijuoti atvykusiems jaunuoliams.