Klaipėdos „Karalienė Luizė“ RK

Rotarietės pakvietė vaikus į šventišką senamiestį

2015-01-11 « Atgal
Sausio 5 d. Rotary klubo "Karalienė Luizė" sesės padovanojo vaikų globos namų "Rytas" vaikams mažą šventę.
Šį kartą  su "Ryto" globos namų "Saulutės" šeimynos  vaikais jos keliavo pasigrožėti dar šventiškai pasipuošusiu Klaipėdos senamiesčiu, aplankė Teatro aikštę ir didžiąją miesto eglę, visus norus pildantį "Peliuką", Meridianą", šildėsi arbata ir mėgavosi gardumynais kavinėje.
"Didžiausia dovana mūsų vaikams - bendravimo džiaugsmas" - sakė auklėtoja Indrė. Kai kurie vaikučiai prisipažino po Klaipėdos senamiestį vaikštinėjantys pirmą kartą.
Klubo "Karalienė Luizė" draugystė su "Saulutės" šeimyna trunka jau daugiau nei metus. Rotarietės globoja itin gabų šeimynos jaunuolį Pavelą, yra surengusios globos namuose ne vieną viešnagę, keramikos pamoką, užsuka tiesiog pabendrauti ir išgerti arbatos su vaikais.

RK "Karalienė Luizė" inf.