Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubą įkūrė buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 28 narius.
Daugiau
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 27 narius.

Pagrindinės klubo veiklos kryptys – pagalba aklus ir silpnaregius vaikus auginančioms šeimoms, socialiai remtinoms šeimoms. Klapėdos Senamiesčio RK prisideda prie kitų RK organizuojamų projektų, patys kviečia kitus klubus bendroms iniciatyvoms, siekia būti aktyviais Rotary organizacijos nariais. Klubo svetainė www.ksrk.lt

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 19 val., Friedricho restorane, Tiltų g. 26a, Klaipėda.

Naujienos

Klaipėdoje prabėgo regėjimo negalią turinčių vaikų stovykla “Pažinimo stebuklas”

Baigėsi didžiausia istorijoje stovykla vaikams su regos negalia.
2018-06-25

Klaipėdos krašto klubai su azartu parėmė Klaipėdos regos ugdymo centrą

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas sukvietė Klaipėdos krašto Rotary ir Rotaract klubus į pirmąjį sportinio pokerio turnyrą, kurio metu buvo renkamos lėšos Klaipėdos regos ugdymo centrui.
2018-02-10

Susitikimai