Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 25 narius.
Daugiau
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 28 narius.

Pagrindinės klubo veiklos kryptys – pagalba aklus ir silpnaregius vaikus auginančioms šeimoms, socialiai remtinoms šeimoms. Klapėdos Senamiesčio RK prisideda prie kitų RK organizuojamų projektų, patys kviečia kitus klubus bendroms iniciatyvoms, siekia būti aktyviais Rotary organizacijos nariais. Klubo svetainė www.ksrk.lt

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 19 val., Friedricho restorane, Tiltų g. 26a, Klaipėda.

Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyras tampa tradiciniu

2018 m. sausio 14 d. antrus metus iš eilės vyko Vakarų Lietuvos Rotary klubų teniso dvejetų turnyras Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo taurei laimėti. Šių metų turnyre varžėsi 16...
2018-01-14

Klaipėdos Senamiesčio RK kvietimas į Vakarų Lietuvos klubų teniso turnyrą

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas kviečia Į II-ajį Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyrą Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo taurei laimėti!
2018-01-04

Susitikimai