Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubą įkūrė buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 28 narius.
Daugiau
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 28 narius.

Pagrindinės klubo veiklos kryptys – pagalba aklus ir silpnaregius vaikus auginančioms šeimoms, socialiai remtinoms šeimoms. Klapėdos Senamiesčio RK prisideda prie kitų RK organizuojamų projektų, patys kviečia kitus klubus bendroms iniciatyvoms, siekia būti aktyviais Rotary organizacijos nariais. Klubo svetainė www.ksrk.lt

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 19 val., Friedricho restorane, Tiltų g. 26a, Klaipėda.

Naujienos

Labdaringo pokerio turnyro žaidėjai Klaipėdoje kilniam tikslui surinko beveik 1000 eurų. Turnyras Vilniuje – balandžio 26-ąją!

Balandžio 5-ąją Klaipėdoje įvyko pirmasis iš dviejų šių metų Rotary ir Rotaract labdaringų pokerio turnyrų, kurį organizavo Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas. Vilniaus Geležinio...
2019-04-08

Klaipėdoje prabėgo regėjimo negalią turinčių vaikų stovykla “Pažinimo stebuklas”

Baigėsi didžiausia istorijoje stovykla vaikams su regos negalia.
2018-06-25

Susitikimai