Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 25 narius.
Daugiau
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas inauguruotas 2012 m., gavęs čarterį iš savo krikštatėvio, Klaipėdos RK. Klubo branduolį sudaro buvę Klaipėdos Senamiesčio Rotaract klubo nariai, panorę ne išsiskirstyti po kitus RK, bet drauge su ilgalaikiais bendražygiais ir bendraminčiais įkurti naują klubą. Šiuo metu Klaipėdos Senamiečio RK turi 28 narius.

Pagrindinės klubo veiklos kryptys – pagalba aklus ir silpnaregius vaikus auginančioms šeimoms, socialiai remtinoms šeimoms. Klapėdos Senamiesčio RK prisideda prie kitų RK organizuojamų projektų, patys kviečia kitus klubus bendroms iniciatyvoms, siekia būti aktyviais Rotary organizacijos nariais. Klubo svetainė www.ksrk.lt

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 19 val., Friedricho restorane, Tiltų g. 26a, Klaipėda.

Klaipėdos krašto klubai su azartu parėmė Klaipėdos regos ugdymo centrą

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas sukvietė Klaipėdos krašto Rotary ir Rotaract klubus į pirmąjį sportinio pokerio turnyrą, kurio metu buvo renkamos lėšos Klaipėdos regos ugdymo centrui.
2018-02-10

Įtvirtinta Klaipėdos ir Mannheimo Rotary klubų draugystė, prasidėjusi GSE mainais

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas ir Vokietijos Rotary E-Club Distrikt 1860 pasirašė klubų dvynių sertifikatą
2018-01-25