Klaipėdos senamiesčio RK

Įtvirtinta Klaipėdos ir Mannheimo Rotary klubų draugystė, prasidėjusi GSE mainais

2018-01-25 « Atgal
Lietuvos Rotary Apygardos 1462 su Vokietijos Rotary Apygarda 1860 praėjusiais metais vykdyti Grupiniai Mainai (GSE) tikrai buvo prasmingi. Akivaizdus šių mainų naudos rezultatas - puikūs ir šilti santykiai, užsimezgę tarp Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo ir Rotary E-Club Distrikt 1860 iš Vokietijos.

Klubų bendradarbiavimas buvo įtvirtintas 2018 01 24 Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo prezidentui Vaidui Velykiui ir būsimajam Rotary E-Club Distrikt 1860 prezidentui Pepe Damm pasirašius klubų dvynių sertifikatą (Twin Club Certificate of Recognition). Tai pirmasis abiejų klubų tokio pobūdžio bendradarbiavimo įprasminimas, kuris užtikrins klubų apsikeitimą patirtimi, artimą narių brolystę bei naują sinergiją klubų veiklose, kuri neabejotinai leis daryti dar didesnį indėlį į bendruomenių gerovę.