Klaipėdos senamiesčio RK

Įvyko pirmasis Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyras

2017-02-10 « Atgal
2017 m. vasario 4 d. įvyko pirmasis Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyras, organizuotas Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo. Turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš septynių Klaipėdos krašto klubų: Rotary klubo „Klaipėda“, Klaipėdos Rotary klubo „Maris“, Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“, Palangos Rotary klubo, Šilutės Rotary klubo, Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubo bei Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo. Buvo sudarytos ir dvi jungtinės poros: vienoje komandoje žaidė Palangos Rotary klubo ir Rotary klubo „Klaipėda“, kitoje – Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“ bei Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubo atstovai.

Nugalėtojais tapo Andrejus Geraščenko ir Vaidas Velykis iš Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo, antrąją vietą iškovojo Laimonas Gricius ir Giedrius Kirklys iš Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“, o trečiąją – Andrejus Semionovas ir Giedrius Valainis iš Klaipėdos Rotary klubo „Maris“.

Turnyras buvo žaidžiamas olimpinės sistemos pavyzdžiu – keturiose aikštelėse vienu metu, penkias valandas beveik be pertraukų. Kiekviena iš komandų sužaidė po tris mačus.

Po turnyro visi dalyviai ir sirgaliai buvo kviečiami pasivaišinti ir pasidalinti įspūdžiais. Pokalbių metu buvo pasidžiaugta turnyro idėja, puikiu varžybų organizavimu, gimė mintis surengti visos Lietuvos Rotary klubų žiemos teniso turnyrą. Šilutės Rotary klubo nariai pasiūlė idėją, jog kitais metais penki Lietuvos regionai – Mažosios Lietuvos, Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos bei Dzūkijos – galėtų suorganizuoti panašius turnyrus, o šių turnyrų nugalėtojai susirinktų į metinį žiemos Rotary klubų teniso dvejetų finalinį turnyrą.