Klaipėdos senamiesčio RK

Jaunimui su regos negalia – pažinimo stovykla

2014-06-10 « Atgal
Regos negalią turintiems žmonėms svarbu atrasti save šiuolaikiniame pasaulyje. Klaipėdos Senamiesčio ROTARY klubas jau ketvirtą kartą organizuoja stovyklą vaikams ir jaunimui su regos negalia, kuri dalyvaujantiems suteikia galimybę praturtinti savo žinias bei socialinius įgūdžius.
Savaitės trukmės stovykla „Pažinimo stebuklas“, prasidėjo birželio 9 d.,  Monciškėse, „Megės namuose“. Šiais metais vyksianti stovykla yra didžiausia dalyvių skaičiumi – jų planuojama 50. Stovykloje aklieji ir silpnaregiai vaikai bei jaunimas specialistų pagalba galės geriau save pažinti, atrasti naujų įgūdžių, tobulinti kūrybiškumą.
“Ši ugdomoji stovykla padės likimo nuskriaustiesiems stiprinti pasitikėjimą savimi, atrasti save šiuolaikiniame pasaulyje ir išnaudoti savo gabumus “, - sakė Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo prezidentas Kristupas Šliogeris.
Stovyklos programoje be ugomųjų užsiemimų – psichologijos, kineziterapijos, jogos – bus įvairių pramoginių ekskursijų: skrydis oro balionu, Palangos oro uosto apžiūra, išvyka į jūrų muziejų bei delfinariumą. Mergaitės su nekantrumu laukia įvaizdžio ir makijažo pamokėlių, o berniukai – karinio laivo apžiūros.
„Numatyti susitikimai su vyresniaisiais regos negalią turinčiais žmonėmis vaikus skatins neužsidaryti savyje, o siekti savo svajonių ir realizuoti save“, - sakė K. Šliogeris.
Ketvirtadienį stovykloje – Talentų diena. Vyks talentų vakaras, kurio metu jaunieji dainininkai turės galimybę padainuoti su Jeronimu Miliumi.
„Dažnai aklieji ir silpnaregiai užsidaro savyje, neieško savirealizacijos galimybių. Todėl šiuo projektu siekiame vaikus padrąsinti ir motyvuoti tapti pilnaverčiais visuomenės nariais“, - sakė K. Šliogeris.
 
Papildoma informacija
Kristupas Šliogeris
Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo prezidentas
Mob. tel. 8-656-32886
 

Komentarai

tuyu | 2015-07-01 10:20
gkhjtjgthitkgjnlhy
Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę