Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos krašto klubai su azartu parėmė Klaipėdos regos ugdymo centrą

2018-02-10 « Atgal
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas vasario 9 d. sukvietė Klaipėdos krašto Rotary ir Rotaract klubus į pirmąjį sportinio pokerio turnyrą. 240 eurų, surinkti kaip starto mokesčiai išdalyti prizinėms vietoms, o kad vakaras įgautų prasmę, visos lėšos surinktos žaidimo metu - kurių net 630 eurų - bus panaudotos vaikų su regos negalia regėjimui gerinti - makulostimuliatoriui ir šviesos testų įrangai įsigyti Klaipėdos regos ugdymo centre.

"Šis vakaras turėjo kelis tikslus. Pirma, suburti aktyvius rotariečius bendrai veiklai, praleisti laiką ir artimiau susipažinti. Antra, įprasminti laiką, kurį praleidžiame drauge." - vardijo Vaidas Velykis, Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo prezidentas. "Mintis sukviesti klubus netradiciniam vakarui kilo visai atsitiktinai - klubo nariams pradėjus diskusiją apie galimą veiklą drauge, nusprendėme praplėsti dalyvių spektrą už klubo ribų ir suteikti vakarui tikslą." - pasakoja V. Velykis.

Iš viso vakaro metu dalyvavo 24 žmonės iš 6 klubų – Palangos RK, Klaipėdos RK, Klaipėdos "Concordia 1826", Klaipėdos Aditės RK, Klaipėdos senamiesčio Rotaract klubo bei Klaipėdos senamiesčio RK. Iki turnyro pradžios, mažiau patyrę dalyviai turėjo progą susipažinti su žaidimo ypatybėmis vedami profesionalo, o 19 valandą prasidėjęs žaidimas, po įtemptos kovos baigėsi jau po 24 valandos.

Turnyro dalyviai sako jau laukiantys antrojo turo, o savo ruožtu organizatoriai pažadėjo, jog tai ne paskutinė jų iniciatyva.