Klaipėdos senamiesčio RK

Klaipėdos Senamiesčio RK kvietimas į Vakarų Lietuvos klubų teniso turnyrą

2018-01-04 « Atgal
Pernai pirmą kart vykusiame turnyre dalyvavo aštuonios komandos iš septynių Klaipėdos krašto klubų: Rotary klubo „Klaipėda“, Klaipėdos Rotary klubo „Maris“, Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“, Palangos Rotary klubo, Šilutės Rotary klubo, Klaipėdos „Senamiesčio“ Rotaract klubo bei Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo.

Šiemet turnyras organizuojamas sausio 14 d., nuo 9:30 Carlsberg arenoje (Šilutės pl. 48, Klaipėda).

Pernai dalyviai negailėjo gerų žodžių turnyro principui, kai visos poros žaidžia keturiose aikštelėse vienu metu, be didesnių pertraukų. Kiekviena iš komandų sužaidė po tris mačus.

Tad šiemet, siekiant išlaikyti tokį patį turnyro formatą, dalyvių skaičiaus nutarta nedidinti. Turnyre kviečiamos registruotis 8-ios dvejetų poros iš Klaipėdos krašto Rotary klubų. Registracija vykdoma iki 2018 m. sausio 7 d. el. paštu ageras@gmail.com arba tel. +370 686 84008. Registruojantis prašome nurodyti žaidėjų vardus, pavardes, gimimo metus, telefono numerius, el. pašto adresus.

Sirgaliai kviečiami palaikyti savo klubų komandas. Finaliniai mačai bus žaidžiami maždaug nuo 12:30.

Iki susitikimo teniso aikštelėje!