Klaipėdos senamiesčio RK

Labdaringo pokerio turnyro žaidėjai Klaipėdoje kilniam tikslui surinko beveik 1000 eurų. Turnyras Vilniuje – balandžio 26-ąją!

2019-04-08 « Atgal
Balandžio 5-ąją Klaipėdoje įvyko pirmasis iš dviejų šių metų Rotary ir Rotaract labdaringų pokerio turnyrų, kurį organizavo Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas. Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo organizuojamas antrasis pokerio turnyras vyks Vilniuje, balandžio 26 d. Registracija ir informacija apie turnyrą Vilniuje yra čia.

Turnyrų įpirkos mokesčiai (15 eurų dalyviui) padalinami pirmąsias penkias vietas užėmusiems žaidėjams, o visos papildomos įpirkos (re-buy ir add-on) skiriamos paremti vaikų su regos negalia stovyklą "Pažinimo stebuklas" (www.mcamp.lt).

Klaipėdoje iš papildomų turnyro įpirkų surinkta 810 eurų. Trims turnyro prizininkams nusprendus visą ar dalį savo laimėjimo taip pat skirti stovyklos rėmimui, bendra paramos suma beveik pasiekė keturženklį skaičių – 994 eurus. Šios sumos pakanka į birželio mėnesį vyksiančią stovyklą pakviesti šešis papildomus vaikus su regos negalia.

"Labai smagu, kad šiais metais į Klaipėdą atvyko beveik 30 pokerio mėgėjų" – džiaugėsi Renatas Petkevičius, Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo prezidentas. "Dar smagiau, kad balandžio pabaigoje su Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo pagalba į tokį pokerio turnyrą pakviesime ir šio žaidimo mėgėjus Vilniuje." – pasakoja R. Petkevičius.

Iš viso vakaro Klaipėdoje metu dalyvavo 29 žmonės iš 8 klubų – Tauragės RK, Plungės RK, Palangos RK, Šiaulių Auksinio Rato Rotaract, Klaipėdos RK "Concordia 1826", Klaipėdos Tarptautinio Rotaract klubo, Klaipėdos senamiesčio Rotaract klubo bei Klaipėdos senamiesčio RK.

Turnyre dalyvavo ir niekada pokerio nežaidę Rotary bendruomenės nariai – prieš turnyrą mažiau patyrę dalyviai turėjo progą susipažinti su žaidimo taisyklėmis.

Dalis Klaipėdos turnyro dalyvių žadėjo dalyvauti ir turnyre Vilniuje, balandžio 26-ąją.