Klaipėdos senamiesčio RK

Organizuojamas Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyras

2017-01-16 « Atgal
Klaipėdos senamiesčio Rotary klubas kviečia į Klaipėdos krašto Rotary klubų teniso dvejetų turnyrą Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo taurei laimėti!

Klaipėdos senamiesčio Rotary klubo organizuojamas teniso dvejetų turnyras prasidės 2017 m. vasario 4 d. 12.00 val. Vakarų teniso arenoje, Šilutės pl. 48, Klaipėda. Maždaug nuo 16.30 val. VIP salėje vyks vakarinė turnyro uždarymo dalis ir laimėtojų apdovanojimai.

Ketinančius dalyvauti varžybose prašome suskubti registruotis, kadangi turnyre dalyvaus pirmosios aštuonios užsiregistravusios ir startinį mokestį sumokėjusios dvejetų poros. O visus kitus kviečiame atvykti į Vakarų teniso areną varžybų metu ir sirgti už savo favoritus. Vakarinėje turnyro uždarymo dalyje gali dalyvauti visi – tikimės, kad tai bus puiki proga pabendrauti ir pasidalinti įspūdžiais.

Daugiau informacijos – prisegtame kvietime.