Klaipėdos senamiesčio RK

Rotary International 110-ojo gimtadienio šventė Klaipėdoje

2015-02-02 | Paskelbė: aivaras.luzys « Atgal
Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas kviečia atvykti į Rotary International įkūrimo 110 – ojo jubiliejinio gimtadienio paminėjimo šventę Klaipėdoje, vyksiančią vasario 22 dieną, 16 val. Valstybiniame Klaipėdos Muzikiniame Teatre, Danės g. 19.
Šia gražia proga kviečiame susiburti brolius ir seses, praleisti sekmadienio vakarą kartu su Klaipėdos krašto rotariečiais, bei pasimėgauti nuostabiu teatralizuotu koncertu – „The Beatles Show: Liverpulio stiliumi“ su puikiais Klaipėdos Muzikinio teatro solistais, Jeronimu Miliumi, orkestru, baleto šokėjais ir ritmo grupe.

Renginio programa:
15.30 registracija.
16 val. Renginio pradžia. Oficialioji dalis.
Apygardos 1462 valdytojo 2014/15 m. Vyginto Griniaus pranešimas.
Apygardos 1462 valdytojo 2015/16 m. Antano Čepio pranešimas.
Kiti pranešimai, sveikinimai.
17val. Koncertas “The Beatles Show: Liverpulio stiliumi “
18.15 val. Šventinis furšetas.

Dalyvio mokestis:
Asmeniui - 30 Eur, Porai – 50 Eur.
Rotaract, Interact nariams - 20 Eur.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos senamiesčio ROTARY klubas.
Mob. +370 686 26541 / info@ksrk.lt

Koncertas The Beatles Show: Liverpulio stiliumi “
„Beatles“ išgelbėjo pasaulį nuo nuobodulio“, George Harrison

„The Beatles Show: Liverpulio stiliumi“ – šventinis teatralizuotas koncertas, kviečiantis pasiklausyti gerai žinomų kultinės grupės „The Beatles“ dainų. Skambės tokie hitai kaip „Can‘t Buy Me Love“, „Michelle“, „YellowSubmarine“, „Oh! Darling“, „A Hard Day‘s Night“, „Help!“, „Let It Be“ ir kiti.
Solistai: Jeronimas Milius, Virginijus Pupšys, Kęstutis Nevulis, Rokas Spalinskas, Beata Ignatavičiūtė, Martyna Kerpytė, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras, baleto šokėjai. Ritmo grupė: Deividas Kontrimas (solinė gitara), Aleksėj Morozov (bosinė gitara).

Tikime, kad Muzikos ir vaizdo šou „The Beatles Show: Liverpulio stiliumi“ leis atšvęsti RI 110-ąjį gimtadienį linksmai  ir nenuobodžiai.