Kupiškio RK

Artėjančių šv. Kalėdų Kupiškėnams nuotaiką pirmieji padovanojo norvegai

2016-11-28 | Paskelbė: vilma.mazeikiene « Atgal
Penktadienio popietę Kupiškio ir Norvegijos rotariečiai susitiko su Kupiškio rajono meru pabendrauti prie puodelio kavos.
 
Susitikimo metu Savivaldybės meras Dainius Bardauskas padėkojo už norvegų nuolatinę paramą rajonui gerinant žmonių socialinę padėtį ir palinkėjo, kad glaudūs ryšiai su Kupiškiu nenutrūktų.  Meras pritarė rortariečių iniciatyvai įrengti lauko klasę vaikams su negalia mokykloje „Varpelis“. Norvegams pasiteiravus, kokių veiksmų reikia imtis, kad šalia miestų partnerių atsirastų ir Faerder miesto lentelė, Kupiškio miesto meras mielai sutiko bendrauti su Faerder savivaldybės meru ir aptarti galimas bendradarbiavimo sritis. Norvegai pristatė savo Kalėdinio turo veiklas Kupiškyje: aplankyta 15 šeimų įvairiose seniūnijose, kurioms atvežta įvairios labdaros: lovų, čiužinių, naujų šaldytuvų, skalbimo mašinų ir kitų reikalingų daiktų. Prioritetinė paramos sritis išlieka Šv. Kazimiero vaikų globos namai. Visiems 37 vaikų namų gyventojams buvo atvežtos rotariečių nupirktos asmeninės dovanėlės, įstaigos reikmėms įteikta piniginė parama, o bendram vaikų stalui – ir tradicinis kalėdinis imbierinis namelis.  
 
Visiems norvegams susitikimo pabaigoje meras įteikė dovanėles su Kupiškio miesto simbolika ir išsakė viltį, kad susitikimas turės įtakos tolimesniam bendradarbiavimui įvairiose srityse.
 
Vilma Mažeikienė,
Kupiškio Rotary klubo narė
 
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę