Kupiškio RK

Kupiškyje rotariečiai jau ruošiasi Kalėdų turui

Kupiškio rajono savivaldybės posėdžių salėje meras Jonas Jarutis sutiko svečius iš Norvegijos. Rotary klubų atstovai domėjosi galimos veiklos su Panevėžio apskrities rotariečiais kryptimis. Tai turėtų palengvinti socialinę atskirtį patiriantiems žmonėms.
Jau eilę metų Kupiškio rajoną čia veikiančio Rotary klubo narių dėka lanko ir Kalėdinio labdaros turo metu dėmesį rodo Norvegijos – Panevėžio Rotary komiteto vadovė Edrund Olaisen ir jos kolegos.
Besiruošiant šiam turui pasitarime su Savivaldybės vadovu, Kupiškio rotariečiais, seniūnijų seniūnais, socialiniais darbuotojais ir kitais atsakingais asmenimis dalyvavo ir kiti Norvegijos rotariečiai, Norvegijos – Panevėžio Rotary komiteto valdybos nariai: Kari Herder Kaggerund, Knut Borge Knutsen, Christina Moen.
Šio susitikimo metu svarbiausia buvo sužinoti, kokios socialinės paramos labiausiai trūksta, su specialistais kalbėtasi apie jos naudą, efektyvumą, paramos gavėjų skaičių. Svečiai sužinojo, kad Savivaldybės teritorijoje gyvena apie 2000 socialiai remtinų asmenų, t. y. apie 800 šeimų. Pernai rotariečių pagalbos sulaukė 5 tokios šeimos.
Pasitarimo metu pavesta socialiniams darbuotojams, mokyklų socialiniams pedagogams ir kitiems specialistams per dvi savaites sudaryti sąrašą tų šeimų, kurioms pagalbos labiausiai reikia. Šiame sąraše turės būti nurodyti konkretūs duomenys apie šeimos narių skaičių, vaikų amžių, lytį, reikalingiausius daiktus.
Tokiu būdu lapkričio pabaigoje atvyksiantys Norvegijos rotariečiai galės suteikti naudingą paramą ir padovanoti šventę tiems, kurie gyvena sunkiausiai.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę