Marijampolės RK

Marijampolės Rotary klubas įsteigtas šviesaus atminimo Marijampolės mero Broniaus Beržinio iniciatyva, savo čarterį gavo 1995 metų liepos 5 dieną – aštuntasis Rotary klubas Lietuvoje.
Daugiau

Per daugiau nei du gyvavimo dešimtmečius Marijampolės RK įgyvendino daugybę labdaros ir projektų, rėmė vaikų darželius ir globos namus. Kartu su Danijos rotariečiais parūpino Marijampolės ligoninei daug medicininės įrangos. Klubas remia gabius studentus ir moksleivius, siunčia juos į mainų programas. Nuo 2006 metų kasmet skiria stipendijas gerai besimokantiems, tačiau paramos reikalingiems Marijampolės kolegijos studentams.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: ketvirtadieniais 17:15 val. viešbutis „Mercure“, J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė.

Klubo 2019-2020 m. prezidentas  Vidas Krapukaitis tel. nr. +37069833937

Obuolių sulčių spaudimo akcija

Marijampolės Rotary klubas organizavo obuolių spaudimo akciją.
2019-10-31 | Paskelbė: Linas.Paknys

Regalijų perdavimo šventė Marijampolės RK klube

2019 birželio 30 dieną Marijampolės kempinge įvyko Marijampoles Rotary klubo regalijų perdavimo šventė. Dėkojame Algirdui Marcinkevičiui už puikius metus ir sveikiname inauguruotąjį...
2019-08-12