Marijampolės RK

Marijampolės Rotary klubas įsteigtas šviesaus atminimo Marijampolės mero Broniaus Beržinio iniciatyva, savo čarterį gavo 1995 metų liepos 5 dieną – aštuntasis Rotary klubas Lietuvoje.
Daugiau

Per daugiau nei du gyvavimo dešimtmečius Marijampolės RK įgyvendino daugybę labdaros ir projektų, rėmė vaikų darželius ir globos namus. Kartu su Danijos rotariečiais parūpino Marijampolės ligoninei daug medicininės įrangos. Klubas remia gabius studentus ir moksleivius, siunčia juos į mainų programas. Nuo 2006 metų kasmet skiria stipendijas gerai besimokantiems, tačiau paramos reikalingiems Marijampolės kolegijos studentams.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: ketvirtadieniais 17:15 val. viešbutis „Mercure“, J.Basanavičiaus a. 8, Marijampolė.

Klubo 2019-2020 m. prezidentas  Vidas Krapukaitis tel. nr. +37069833937

Marijampolės Rotary klubo jubiliejus ir regalijų perdavimas (video)

Liepos 10 dieną Marijampolės Rotary klubas šventė 25 metų jubiliejų. Tądien įvyko ir regalijų perdavimas naujam klubo prezidentui Vytautui Lopetai, kuris pakeitė Vidą Krapukaitį.
2020-07-14

Defibliriatoriai Marijampolėje

Marijampolės Rotary klubas padovanojo miestui du defibliriatorius, kurie buvo sumontuoti gausiai miestiečių lankomose vietose.
2020-02-07 | Paskelbė: Linas.Paknys

Susitikimai