Marijampolės RK

Marijampolės ligoninei - vertinga švedų dovana

2013-12-09 « Atgal
Marijampolės ligoninę šiomis dienomis pasiekė didelė labdaros siunta iš Švedijos. Didžiulis sunkvežimis  į ligoninę atvežė  įvairios  įrangos ir priemonių ligonių slaugai, reabilitacijai, kitų daiktų. Visos šios siuntos atvežimą  į Sūduvos sostinę koordinavo Vilniaus tarptautinis „Rotary“ klubas, tarpininkaujant Marijampolės „Rotary“ klubui. „Dar šių metų pavasarį sužinojome, kad yra galimybė gauti vertingos labdaros mūsų ligoninei iš Švedijos. Buvo kreiptasi į ligoninės specialistus ir išsiaiškinta, kokie būtent daiktai yra  čia labiausiai reikalingi. Švedai iš viso per dvejus metus yra  įsipareigoję  į Lietuvą atvežti ir įvairioms organizacijoms, 
gydymo įstaigoms išdalinti 12 tokių siuntų, ši, atkeliavusi dabar į Marijampolę – jau septintoji, dar penkios pasieks Lietuvą kitąmet“, – pasakojo Marijampolės „Rotary“ klubo prezidentas Juozupas Zimnickas.
 
Svarbu ir tai, kad atvežti daiktai arba yra visai nauji, arba naujai suremontuoti. Švedijoje visa panaudota  įranga iš pradžių pateko į dirbtuves, kuriose savanoriai ją 
atnaujino, suremontavo ir pritaikė naudojimui. Labdaros siuntą apžiūrėję Marijampolės ligoninės medikai neslėpė džiaugsmo – daiktai išties labai vertingi, paruošti naudojimui, daugiau kaip 80 procentų iš anksto prašytos įrangos ir atvežta į Sūduvos sostinę. Medikai itin džiaugėsi elektrinėmis funkcinėmis lovomis su čiužiniais ir spintelėmis, kurių atvežta net 18 (nauja tokia lova kainuoja apie 10 tūkstančių litų), savaeigiais vežimėliais, kurių naujas kainuoja apie 8 tūkstančius litų. 
 
Visos labdaros vertę net sunku įvardinti, bet akivaizdu, kad tai viena iš pačių vertingiausių iš užsienio gautų labdarų šioje ligoninėje per pastaruosius metus. Jau netrukus įranga bus paskirstyta  įvairiuose skyriuose ir jos naudą pajus ligoninės pacientai. Marijampolės Rotary klubas nuoširdžiai dėkoja broliui Rimvydui Štiliniui ir sesei Svetlanai Kauzonienei.
 

Komentarai

Norėdami tęsti, pastumkite slanktuką į dešinę