Mažeikių „Liberta“ RK

RK „LIBERTA“ – antrasis Rotary klubas Mažeikiuose. Įsteigtas 2011 metų kovo 3 dieną. 27 Nariai. Į Tarptautinio judėjimo gretas klubas įsiliejo 2014 m. rugsėjį.
Daugiau
RK „LIBERTA“ – antrasis Rotary klubas Mažeikiuose.  Įsteigtas 2011 metų kovo 3 dieną.  27 nariai.  Į tarptautinio judėjimo gretas klubas  įsiliejo 2014 metais rugsėjo mėn.

PAGRINDINĖS VERTYBĖS:

·         Draugystė
·         Įvairumas
·         Integralumas

Rotary vertybės yra atstovauti pagrindinius organizacijos principus, tame tarpe ir jos narių prioritetus ir veiklą organizacijoje.
Vertybės yra svarbus strateginio planavimo komponentas todėl, kad būtent šios vertybės padeda organizacijos vadovams siekti savo tikslų.

Draugystė

Mes tikime, kad individualios pastangos sutelkia dėmesį į individualius poreikius, bet bendros pastangos tarnauja žmonijai. Suvienytų pastangų jėga nepripažįsta jokių ribų, jos didina resursus ir praplečia mūsų perspektyvas ir teigiamai įtakoja mūsų gyvenimus.

Įvairumas

Mes tikime, kad Rotary tarnystės idealas vienija visus pasaulio žmones. Mes skatiname profesijų įvairumą tarp savo narių, o taip pat ir savo humanitarinėje veikloje. Klubas, kuris apjungia skirtingų sričių profesionalus, yra klubas, kuris turi ateitį.

Integralumas

Mes esame įsipareigoję, o taip pat tikimės atsakingumo ir atskaitingumo iš savo lyderių ir klubo narių veikloje, kuri mums padeda įgyvendinti savo tikslus. Mes tvirtai laikomės aukštų etikos standartų savo profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Mes esame sąžiningi ir gerbiantys kitus bendravime bei sąžiningai naudojame mums patikėtus resursus.

STRUKTŪRA

Klubo prezidentė - Olga Banienė
Klubo viceprezidentė - Alma Zagoskienė
Klubo iždininkė – Diliara Zarifova
Klubo sekretorė – Erika Ruginienė
Atsakinga už  klubo plėtrą  – Jūratė Jaremčiukienė

RK “LIBERTA” narės – sesės:

Gražina Lukavičė
Lijana Balzerienė

Susitikimai

Restoranas „Rosso",
Kiekvieną trečiadienį, 18,00 val.
Mažeikiai, Laisvės g. 7