Mažeikių „Liberta“ RK

RK „LIBERTA“ – antrasis Rotary klubas Mažeikiuose. Įsteigtas 2011 metų kovo 3 dieną. 26 Nariai. Į Tarptautinio judėjimo gretas klubas įsiliejo 2014 m. rugsėjį.
Daugiau
RK „LIBERTA“ – antrasis Rotary klubas Mažeikiuose.  Įsteigtas 2011 metų kovo 3 dieną.  27 nariai.  Į tarptautinio judėjimo gretas klubas  įsiliejo 2014 metais rugsėjo mėn.
 
PAGRINDINĖS VERTYBĖS:
 
·         Draugystė
·         Įvairumas
·         Integralumas
 
Rotary vertybės yra atstovauti pagrindinius organizacijos principus, tame tarpe ir jos narių prioritetus ir veiklą organizacijoje.
Vertybės yra svarbus strateginio planavimo komponentas todėl, kad būtent šios vertybės padeda organizacijos vadovams siekti savo tikslų.
 
Draugystė
 
Mes tikime, kad individualios pastangos sutelkia dėmesį į individualius poreikius, bet bendros pastangos tarnauja žmonijai. Suvienytų pastangų jėga nepripažįsta jokių ribų, jos didina resursus ir praplečia mūsų perspektyvas ir teigiamai įtakoja mūsų gyvenimus.
 
Įvairumas
 
Mes tikime, kad Rotary tarnystės idealas vienija visus pasaulio žmones. Mes skatiname profesijų įvairumą tarp savo narių, o taip pat ir savo humanitarinėje veikloje. Klubas, kuris apjungia skirtingų sričių profesionalus, yra klubas, kuris turi ateitį.
 
Integralumas
 
Mes esame įsipareigoję, o taip pat tikimės atsakingumo ir atskaitingumo iš savo lyderių ir klubo narių veikloje, kuri mums padeda įgyvendinti savo tikslus. Mes tvirtai laikomės aukštų etikos standartų savo profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Mes esame sąžiningi ir gerbiantys kitus bendravime bei sąžiningai naudojame mums patikėtus resursus.
 
STRUKTŪRA
 
 
Klubo prezidentė - Erika Ruginienė
Klubo viceprezidentė - Olga Banienė
Klubo iždininkė – Diliara Zarifova
Klubo sekretorė – Dalia Poliakaitė
Atsakinga už  klubo plėtrą  – Jūratė Jaremčiukienė
 
RK “LIBERTA” narės – sesės:
 
Gražina Lukavičė
Asta Mačienė
Erika Ruginienė
Dainora Miliauskienė
Edita Rancienė
Dalia Poliakaitė
Renata Kerpytė
Lina Uščinienė
Danguolė Steponaitienė
Rosita Kasperavičienė
Aurelija Jurkuvienė
Silva Mikužienė
Diana Petrošienė
Ernesta Daubarienė
Diliara Zarifova
Olga Banienė
Alma Zagorskienė
Gražina Garalienė
Dangira Uselienė
Daiva Gečienė
Asta Žukauskienė
Jūratė Jaremčiukienė
Dalia Petrauskienė
Angelė Šlyžiuvienė
Andželika Butkuvienė
Lijana Balzerienė
 

Susitikimai

Restoranas „Rosso",
Kiekvieną pirmadienį, 18,00 val.
Mažeikiai, Laisvės g. 7