Pakruojo RK

Pakruojo Rotary klubas susikūrė 2005 metais, gegužės 3 dieną iš savo krikštatėvių – Danijos Vejen ir Švedijos Mariestad bei Mariestad-Marieholm Rotary klubų – gavo čarterį.
Daugiau

Šiuo metu Pakruojo RK priklauso 22 nariai, kuriuos vienija tarnavimo visuomenei kaip garbingos veiklos pagrindo idealas bei siekis skatinti aukštus etinius standartus versle ir profesinėje veikloje.

Vienas klubo prioritetų – parama gabiems Pakruojo krašto vaikams. 2010 klubas pradėjo „Lego robotų“ projektą, kurio tikslas – didinti Pakruojo rajono moksleivių užimtumą supažindinant juos su informacinėmis technologijomis.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 17 val. 30 min., kavinėje "Gluosnis“, Vytauto Didžiojo g. 96, Pakruojis.

PAKRUOJO RK PROJEKTAS "SAKURŲ PARKAS"

Pakruojo RK įgyvendino projekto "Sakurų parkas" II etapą. Pakruojo miesto parke auga 75 sakuros, o bendradarbiavimą su Japonijos ambasada, pratęsėme vasaros kelione į Japoniją
2017-08-29 | Paskelbė: asta.pabilioniene

Lego robotų projektas

Apibendrinti "Lego robotų" projekto metai
2017-06-15 | Paskelbė: asta.pabilioniene

Susitikimai

Kavinė "Gluosnis"
Trečiadieniais 17 val. 30 min.
Vytauto Didžiojo g. 96, Pakruojis