Pakruojo RK

Pakruojo Rotary klubas susikūrė 2005 metais, gegužės 3 dieną iš savo krikštatėvių – Danijos Vejen ir Švedijos Mariestad bei Mariestad-Marieholm Rotary klubų – gavo čarterį.
Daugiau

Šiuo metu Pakruojo RK priklauso 22 nariai, kuriuos vienija tarnavimo visuomenei kaip garbingos veiklos pagrindo idealas bei siekis skatinti aukštus etinius standartus versle ir profesinėje veikloje.

Vienas klubo prioritetų – parama gabiems Pakruojo krašto vaikams. 2010 klubas pradėjo „Lego robotų“ projektą, kurio tikslas – didinti Pakruojo rajono moksleivių užimtumą supažindinant juos su informacinėmis technologijomis.

Klubo susitikimų laikas ir vieta: trečiadieniais 17 val. 30 min., kavinėje "Gluosnis“, Vytauto Didžiojo g. 96, Pakruojis.

Šimto klevų giraitė

Pakruojo RK nariai kartu su šeimomis gegužės 1 dieną pasodino 100 klevų giraitę, skirtą Lietuvos atkūrimo 100-osioms metinėms.
2018-05-03 | Paskelbė: asta.pabilioniene

Lego robotų projektas 2017/2018

Baigiasi dar vieni "Lego robotų" projektų metai. Vaikai robotus gainioja kasmet atnaujinamuose misijų laukuose, Pakruojo Rotary klubo padedami dalyvauja įvairiose varžybose ir...
2018-04-24 | Paskelbė: asta.pabilioniene

Susitikimai

Kavinė "Gluosnis"
Trečiadieniais 17 val. 30 min.
Vytauto Didžiojo g. 96, Pakruojis