Palangos RK

SPALIO 25-26 DIENOMIS KLAIPĖDOJE VYKO ROTARY INTERNATIONAL METINĖ APYGARDOS 1462 KONFERENCIJA TEMA "ROTARY KELIAS - POZITYVI LIETUVA"

2019-10-28 | Paskelbė: vytautas.staugaitis « Atgal

Susirinkime buvo patvirtinta buvusio Apygardos Valdytojo Virginijaus Šniuko veiklos ir finansų ataskaita, burtų keliu ištraukti klubai rinkikai, kurie sudarys Nominacinį komitetą 2022-2023 metų valdytojui rinkti, posėdyje patvirtinta nauja Apygardos įstatų redakcija bei išrinkti kai kurie pareigūnai. COL atstovu į RI teisėkūros tarybą 3 metų ciklui išrinktas Vygintas Grinis iš Kauno RK, Apygardos atstovu į 2020-2021 m. Nominacinį komitetą RI zonos Direktoriui rinkti - Algimantas Lukoševičius iš Panevėžio RK. Apygardos auditore 4 metų kadencijai paskirta Laimutė Tinglum.

Konferencijos pranešimai ir apdovanojimai buvo tiesiogiai transliojami Apygardos Facebook paskyroje. Įrašus galite rasti šioje nuorodoje. Renginio nuotraukos šioje nuorodoje.

Konferencijoje aktyviai dalyvavo Palangos Rotary klubo nariai.